AGE OF WAR 2 V1.4.4 ALTIN HİLELİ MOD APK İNDİR

Android oyun platformlarında oldukça popüler olan aksiyon,savaş ve strateji oyunlarındandır.Oyunda sahip olduğunuz karakter ile bulunduğunuz bölgede ki düşmanlarınızı yenmeye çalışıyorsunuz.Sizlere verdiğimiz age of war 2 1.4.4 android oyun club hilesinde mega hile mevcuttur.

1-) HİLEYİ AŞAĞIDAKİ İNDİRME LİNKLERİNDEN İNDİRİNİZ.

2-) HİLEYİ TELEFONUNUZA KURUNUZ.

3-) OYUNA GİRİŞ YAPINIZ. HİLE AKTİF OLACAKTIR.


Bu çılgın addicting aksiyon / strateji oyunu çağlar boyunca savaş. Web’den en popüler flash oyunlarından biri, mümkün olan en iyi mobil deneyim için hayata geçti!

YAŞLARA KARŞI SAVAŞ!
Dünya Savaşı tanklarına dinozorlar sürme mağara adamları büyük bir orduyu eğitin! Gelecek yaştan büyük yıkıcı robot savaşçılarına kadar! 7 tamamen benzersiz savaş çağında eğitmek için çok farklı birimler var. Assault Spartan, Anubis Warrior, Mages, Şövalyeler, Rifleman, Toplar, El Bombası Askerleri, Cyborgs ve çok daha fazlası gibi emrinizde 29 ünite tipi ile! En iyi suçun güçlü bir savunma olduğunu düşünüyorsanız, düşmanı biçecek olan taret dizilerini istiflemeyi deneyin! Evet, halen yapılması gereken ünlü Tavuk Taretine sahibiz!

TÜMÜNÜ İÇİN EĞLENCE!
Son olarak, her oyuncu tipinin 4 zorluk modu ve tonlarca başarı ve zorluklarla oynayacağı bir strateji oyunu. Ateşli göktaşları, şimşek fırtınası gibi yıkıcı küresel büyüler yapın ya da alanı temizlemek için dünya savaşı bombardıman uçaklarını arayın. Mobil oyun oynamak için kolay bir oyuna dönüştük ve tekrar tekrar gelip yeni fethetmek için yeni yollar denedik.

GENEL MOD
Her biri kendi bireysel stratejileri ve taktikleriyle 10 benzersiz generalle oynayın!
Onun dev kulübü ya da onun Yeraltı dünyasında Hades ile en iyi Brom ‘Basher’ için deneyin!