ARK SURVİVAL EVOLVED V1.0.94 MOD APK + DATA İNDİR

Dinazorlar çağında hayatta kalmaya çalışacaksınız.Kendi yaşam alanınızı yapacaksınız ve büyüteceksiniz.Oyun zorluklar ile dolu arkadaşlar özellikle belirteyim indireceiğiniz dosya mod apk + data yani full sürümü bu yüzden dosya boyutu yüksek.Sizlere verdiğimiz hile de oyunun içinde dahildir.

1-) HİLEYİ AŞAĞIDA Kİ RESİME TIKLAYARAK İNDİRİNİZ.

2-) HİLEYİ İNDİRDİKTEN SONRA TELEFONUNUZA KURUNUZ.

3-) OYUNA GİRİŞ YAPINIZ.HİLE AKTİF OLACAKTIR.

Ark sağkalım evrim geçirdi, dinozorları evcilleştirip atabileceğiniz bir hayatta kalma oyunu. Sonunda Android’de mevcut olan bu sayede insanlar Dünya üzerindeki Son Gününü oyun gibi unutabilir ve gerçek bir açık dünya Survival oyunu oynayabilir. Studio Wildcard’ın açık dünya çevrimdışı hayatta kalma oyunu. Hayatta kalmak için yiyecekler, hasat ve yiyecek toplamak için nerede olacağınız. ARK Survival Evolved MOD APK’da evcilleştirme dinozorları burada gerçek bir eğlence parçasıdır. Eğer PC Versiyonunu oynamış olsaydın, kesinlikle bu ARK Survival Mobile versiyonunu da deneyeceksin .

ARK Survival Evrimsel APK MOD Android 1.0.94

Orijinal olarak PC ve konsollarda çıkan ARK Survival Evolved Son olarak Android cihazlarda mevcut. Oyun hayatta kalmak ve tek başına, silahsız başlar nerede gizemli bir adada hayatta kalmak için meydan okuyor. Tarih öncesi adada araçları, zanaat silahlarını ve hayatta kalmalarını toplayın. Vahşi dinozorları evcilleştirerek partinizde en güçlü parçaları ekleyin. Multiplayer’da gerçek zamanlı arkadaşlarla tanışın ve birlikte barınaklar inşa edin ve kendinizi diğer PVP Oyuncularından veya yırtıcılardan koruyun.

Bir dinozorun evcilleştirilmesi, onu yere vurmanızı, ardından sizi kabul edene kadar yiyeceğini beslemenizi gerektirir. Yine de bir hayatta kalma oyunu olduğu için, çabalarınız başka bir yırtıcı veya başka bir oyuncu tarafından kesintiye uğrayabilir, bu yüzden onu evcilleştirirken hedefinizi savunmaya hazır olmalısınız!

ARK’nın 48 kilometrekarelik dünyasının her santrali el yapımıdır ve sualtı mağaraları ve sömürülebilir dağ sıraları gibi gizli alanlar içermektedir. Hava bile oyununuzu etkileyecek şekilde değişir.

ARK’da 80 farklı tür var. Çoğu dinozorlar, ama o zaman Dodo gibi yaratıklar var: eğitildiklerinde sadık bir sadık olan aptal, zayıf bir kuş. Bir oyuncu, bir istilacıyı acımasızca öldüren 20 eğitimli Dodos ile kendini bir kulübede kilitledi.

Karakter özelliğindeki 30+ kaydırıcı sadece gösterme amaçlı değildir: Karakterinizin hitbox’ı kaydırıcı ile ölçeklenir, bu yüzden kendinizi kısa yaparsanız, vurmak daha zor olacaktır. Ancak uzun karakterler daha yüksek kaynaklara ulaşabilir.

ARK SURVIVAL EVOLVED ANDROID’in Özellikleri: –

İnanılmaz Konsol Kalite Grafik ve Oynanış 
80’den fazla dinozorlar Tame ve Tren veya istediğiniz gibi onları 
sürün Gerçek Prehistorik dünya farklı yaratıklar ve dinozorlarla dolu 
Gizli sırları kilidini ve evcil hayvanlar ile tüm dünyayı dolaşarak 
farklı silahlar inşa veya bir sığınak inşa 
Tek Oyuncu MODE mevcut veya Multiplayer git ve Gerçek Oyuncularla oyna