BATTLELANDS ROYALE V0.7.0 MERMİ HİLELİ MOD APK İNDİR

Google Play üzerinde yaklaşık 250 bin indirmeyi aşan bir oyundur.Oyunda sahip olduğunuz karakter ile diğer rakiplerinizi öldürmeye çalışıyorsunuz.Sizlere verdiğimiz battlelands royale v0.7.0 android oyun club sınırsız mermi hilesi ile şarjör değiştirmek için zaman harcamak yerine sınırsız merminiz olacak ve rakiplerinizi kolay bir şekilde öldürebileceksiniz.

Çok oyunculu bir savaş royale duran epik bir son adam hayatta kalmak için mücadele – ama bildiğiniz gibi değil!

Mobil cihazlar için yapılmış olan Battlelands Royale, herkesin zevk alabileceği rahat bir silah oyunudur. 32 oyuncu ve 3-5 dakikalık savaşlarla, kesintisiz ve kesintisiz bir katliam! Lobilerinde bekleme yok; gezinmek için karmaşık menüler yok. Sadece oyna, paraşüt, yağma, ateş et ve hayatta kal! ✊

Solo’da arenaya hakim olun ya da Duos’taki diğer avcılarla güçlerini birleştirin. İniş noktanızı seçin, bırakın, silahlarınızı ve zırhınızı yağlayın ve hayatınızın mücadelesine hazırlanın! Hideout, Gemi, Labirent ve Trenyard gibi harika konumlara sahip kocaman bir haritada savaşın. Ya da belki Camper’ın Cennetinde saklanacaksın? Stratejiniz ne olursa olsun, fırtına tarafından yakalanmayın! ⚡

Oynarken, paraşütler, duygular ve özel deriler gibi kişiselleştirilmiş içerikleri XP kazanarak ve seviyelendirme yaparak açacaksınız. Daha fazla ödül için Battle Pass’ı edinin ve diğer avcılarınızın kıskançlığını alın. Düşmanlarınıza, botlarında titremelerini ve evde kalmasını dileyen Nadir ve Efsanevi karakterlerle çarpın!

Çeşitli silahlarla çekim becerilerinizi mükemmelleştirebilir ve şehirdeki en iyi battler haline gelebilirsiniz. Keskin nişancı, av tüfeği, tüfek veya tabanca seçer misin? Özel minigun ve bazuka için yarışmak için damla vermeyi unutmayın!

Süper basit kontroller, eğlenceli ve ilginç bir sanat stili ve pick-up-and play oyun alanı, Battlelands Royale’ı cep telefonunda bırakmayacağınız en iyi ücretsiz oyun haline getiriyor.

Savaş Royale. Cep telefonunda. Doğru yaptı. Bu Battlelands Royale.