BENİM KONUŞAN TOMUM V4.8.0.132 SINIRSIZ PARA HİLELİ MOD APK İNDİR

Evde bir kediniz var ve bu kedi evin tüm işlerini yapıyor.Siz bu kedi ile ilgileniceksiniz, onun karnını doyuracaksınız, onu seveceksiniz, uyutacaksınız ve görevleri tamamlayıp tomun rahat olmasını sağlayacaksınız.Oyunda ki bazı sebeblerden dolayı sizlere BENİM KONUŞAN TOMUM mod apk olarak veriyoruz.Aşağıda ki resimde tıklayarak hileyi indirip kurunuz ve oyuna giriş yapınız.Oyunda hile aktif olacaktır.

Yayında Android’in en popüler uygulamalarından Tom Talking Tom uygulaması. Yeni bir sürü yeni kıyafetle, dahil olmak üzere bu keyifli oyunları ve aktiviteleri kaçırmayın. Kedinize anlatmak istediğiniz sesleri dinlerken, kurduktan sonra cihazınıza son derece sempatik olarak tekrar eder. Sınırsız ücretli APK MODU ile şimdi indirin. Eğlenin
135 ülkede # 1 oyun uygulamasını keşfedin! Kendi yavru kedinizi evlat edin ve onun tamamen büyümüş bir kediye dönüşmesine yardımcı olun. Sanal evcil hayvanınıza iyi bakın, ona isim verin ve onu besleyerek, onunla oynayarak ve büyüdükçe onu besleyerek onu günlük hayatınızın bir parçası haline getirin.

Onu istediğiniz şekilde giyin ve geniş bir yelpazedeki kürk renkleri ve diğer aksesuarlar arasından seçim yapın. Evini dekore et ve başkalarının Benim Konuşan Tom evlerini nasıl dekore ettiklerini kontrol et. Tom’unuzla oyun oynayın ve gündelik hayatınızın bir parçası haline geldikçe izleyin.

ÖZELLİKLER: 
– 10’dan fazla mini oyun oyna: Happy Connect, Bubble Shooter, Planet Hop ve daha fazlası! Altın para kazanın ve eğlenin! 
– Kendi Tom’unu besle: Onunla oyun oyna, en sevdiği yiyecekleri besle, onu yatağa sok. 
– Arkadaşlarınızı ve diğer oyuncuların Konuşan Tom’larını ziyaret edin: Dairelere göz atın ve diğer Tom’lara bakın, hazine sandıkları bulun ve paraları alın! 
– Hayattan hoşlanan duyguların tadını çıkarın: Tom mutlu, aç, uykulu, canı sıkılabilir… duyguları onunla nasıl oynadığına göre değişir. 
– Yaratıcılığınızı ortaya çıkarın: 1000’inin kürk, kıyafet ve mobilya kombinasyonlarından birini seçerek kendi Tom’unuzu yaratın. 
– İlerledikçe ödüller kazanın: Tom, 9 farklı aşamada ve 999 seviyesinde büyüyerek yeni eşyaları ve paraları açarken büyütün!
– Tom ile etkileşim kur: Talk ve Tom hala söylediklerinizi tekrarlıyor. Poke, inme ve onu gıdıklayıp nasıl tepki verdiğini izleyin.

Bu uygulama PRIVO sertifikalıdır. PRIVO güvenli liman mührü, Outfit7’nin çocuğunuzun kişisel bilgilerini korumak için COPPA’ya uygun gizlilik uygulamaları oluşturduğunu gösterir. Uygulamalarımız, küçük çocukların bilgilerini paylaşmalarına izin vermiyor.

Bu uygulama şunları içerir: 
– Outfit7 ürünlerinin tanıtımı ve içeriğe dayalı reklam 
– Müşterilerimizi web sitemize ve diğer Outfit7 uygulamalarına yönlendiren bağlantılar 
– Kullanıcıların uygulamayı tekrar oynaması için içeriğin kişiselleştirilmesi 
– Sosyal ağlar aracılığıyla arkadaşlarla bağlantı kurma imkanı 
– Videoların izlenmesi Outfit7’nin You Tube entegrasyonu ile animasyonlu karakterleri 
– Uygulama içi satın almalar yapma seçeneği 
– Öğeler, oyuncu tarafından ulaşılan mevcut seviyeye bağlı olarak, sanal para biriminde farklı fiyatlar için kullanılabilir 
– Herhangi bir uygulama yapmadan uygulamanın tüm işlevlerine erişmek için alternatif seçenekler Gerçek para kullanarak -app alımları