BUS SİMULATOR 17 V1.10.0 PARA HİLELİ MOD APK İNDİR

Kontrol ettiğiniz araç ile belirli süreleri geçmeyerek yolcu alıp onları gidecek duraklar da indirmek ve otobüsü düzgün bir şekilde sürmek.Sizlere verdiğimiz bus simulator 17 1.10.0 android oyun club indir para hilesi ile oyun içerisin de dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz.

1-) HİLEYİ AŞAĞIDA Kİ RESİME TIKLAYARAK İNDİRİNİZ.

2-) HİLEYİ İNDİRDİKTEN SONRA TELEFONUNUZA KURUNUZ.

3-) OYUNA GİRİŞ YAPINIZ.HİLE AKTİF OLACAKTIR.

Ovidiu pop uzun zamandır araç simülatör oyunları geliştiriyor ve onlardan çok fazla harika oyun gördük. Otobüs simülatörünün 15 büyük başarısından sonra, Android için Bus simülatörünün 2017 sürümünü getiriyorlar. Oyun deposundaki varlığı, simülasyon oyunlarında büyük fark yaratıyor. Büyük açık dünya şehirleri de dahil olmak üzere farklı araçların sürülmesi hakkında derinlemesine simülatör. Tüm ana özellikleri. Eğer bir simülasyon oyunu hayranı iseniz oyunlarını denemelisiniz.

BİZ SİZİN WANNA BUS SİMÜLATÖRÜ 2017 ÇALIŞIYOR

Bus Simulator 2017, basit bir eğitici ve temel veri yolu satın alarak başlar. Bu oyunda otobüs şoförü olmak için büyük şansınız olacak. Sizin de dahil olmak üzere otobüslerin gerçekçi kontrolleri de trafik kurallarına uymak zorunda kalacaklar. Bu yüzden size bazı temel sürüş becerilerini öğreten oyuna girdiyseniz, otobüs simülatörü 2017 sizin için burada. Sürmek için inanılmaz bir atmosfer, farklı otobüslerin kilidini açmak ve farklı şehirlerde de sürecek.

Otobüs Simülatörü 2017 MOD Özellikleri: – Gerçekçi Oyun ve grafik 
sürücü Farklı Şehirler Şehirler açmak ve kapıları kapatmak için Manuel Düğme kilidini Farklı detaylı otobüsler Gerçekçi trafik AI Direksiyon ve eğim kontrolleri gibi farklı kontroller En detaylı vites değiştirme MOD APK Sınırsız Para için