CLASH OF KİNGS V3.42.0 MOD APK İNDİR

Ordularınızı ve şehrinizi düşmandan kurtarmak için geliştireceksiniz.Karşı atak olarak siz saldıracaksınız ve galip çıkacaksınız.Ganimetler ve elmaslar sizin ordunuzu ve şehrinizi yükseltecek.Oyunda ki bazı sebeblerden dolayı sizlere Clash of Kings mod apk hilesini veriyoruz.Aşağıda ki resimden bu hileyi indirip kurunuz ve oyuna giriş yapınız.Hile aktif olacaktır.

Clash of Kings
Clash of Kings

Kralların çatışması  uzak Android bir Strateji Oyunudur.

Doğrudan sürümü ile android için son sürümü Kings of Kings  apk + Mod indirin .

Clash of Kings ekran görüntüsü 1Clash of Kings ekran görüntüsü 2Clash of Kings ekran görüntüsü 3Clash of Kings ekran görüntüsü 4Clash of Kings ekran görüntüsü 5Clash of Kings ekran görüntüsü 6Clash of Kings ekran görüntüsü 7Clash of Kings, kendi şehrinizi inşa edebileceğiniz, eğitebileceğiniz ve eğitebileceğiniz bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Ordunuzu ve imparatorluğunuzu genişletmek için yakındaki (ve pek yakında olmayan) arazileri fethedin.

Kings of Clash bir imparatorluk inşa etmek ve 7 fantastik krallık kontrol etmek için savaşan için yeni bir gerçek zamanlı strateji oyunu! PVP oyunları veya çok oyunculuları seviyorsanız, bu temel binayı seveceksiniz, hayatta kalmak için krallıkları fethetmeniz gereken ordu oyunuyla savaşacaksınız! Bu mücadele ordu oyununu telefonunuza veya tabletinize indirin!

Ezici ★★★★★ Yorumlar 
5/5 “Kalplerim bu oyuna gidiyor! Böyle harika bir gerçek zamanlı oyun… Daha fazla güç COK! Bizi daha çok şaşırtın! # bestgame2014 # ” 
5/5“ İnanılmaz! İyi oyun! Gerçek hayat gibi hissettiriyor. “ 
5/5“ Denemeden önce en iyi oyun çünkü onu çalmayın ” Yorumcular 
ne diyor: 
“ Kralların çatışması oldukça iyi bir savaş oyunu. ”-148Apps.com 
“ Bu bir ödüllendirici bir oyun mantıklı strateji yerine, zaman ve dikkat büyük bir yatırım. ”- App4Smart 
” Top 10 Android Strateji Oyunları ”- Androidguys.com