COVER FİRE V1.8.18 MOD APK İNDİR

Takım arkadaşlarınız ile beraber diğer düşman rakipleri öldürmeye çalışıyorsunuz.Sizler verdiğimiz Cover Fire mod apk hilesinde sınırsız para hilesi de vardır.Bu sayede istediğiniz silahı ve ekipmanı alabilir düşmanlarınıza karşı daha güçlü olabilirsiniz.

Kapak Ateş MOD APK Genera Games bir aksiyon kapağı tabanlı üçüncü kişi shooter oyunu. Eğer sözleşmeli katil keskin nişancı oynadıysanız, oyun tarzından endişe etmenize gerek kalmayacaktır, çünkü aynı türden ama çok farklı şekillerde hala farklı. Cover MOD MOD sadece birkaç saat önce geldi ve şu anda sadece bazı ülkelerde kullanılabilir. ücretsiz Bölge Ücretsiz Andropalace gelen Kapak Yangın MOD APK APK olsun.

Yangın MOD APK 1.8.18 Sınırsız Para VIP Android Kapak

Oyun unvanı bir oyunun hikayesini anlatıyor, oyunun kapağında saklanmasına ve oyun çubuklarını kullanarak hareket etmek zorunda kalmayacağınız düşmanları öldürmek zorunda olduğu bir oyuna sahip olması gerektiğini anlatıyor, ancak kapaktan kapağa doğru yuvarlanabiliyorsunuz ama sonra bu oyunu harika yapan nedir? iyi Kapak ateş MOD APK muhteşem grafiklere sahip ve çok canlı görünüyor. Oyun biraz farklı. dev patron geldiğinde onları zayıf noktalara vurman gerekecek. Ben bunu başka bir kapak shooter oyununda görmem gerektiğini düşünüyorum.

Bu oyunda küçük bir hikaye var. “Cover Fire” adlı bir çizgi roman üzerine kurulu. Robot geliştiren şirket Tetracorp Corporation’a karşı bir savaş. Daha çok, çok uluslu silah şirketinin sahibi olan bir düşmanla yüzleşmek zorunda olduğun bir görev çağrısı ileri savaşı oynamak gibi. Hareket halindeyken kilidini açmak ve donatmak için çok fazla silah var. En sevdiğin silahı satın almak için sınırsız parayı depolayıp kullanabilirsin. VIP 5 bedava verilir ama bence buna gerek yok.

Kapak Ateş MOD Özellikleri: – 
Yüksek Hız TPS Battles 
Benzersiz Oyun 
Harika görünümlü grafikler Ayrıntılı Haritalar ve grafikler 
seçmek için silah çeşitleri Her seviye için büyük ödüller mücadele etmek için Büyük patron savaşları Tamamlamak için çok heyecan verici seviyeleri