DEAD TRIGGER 2 V1.5.1 MOD APK İNDİR

Zombi öldürme oyunlarından hoşlanıyorsanız size göre bir oyundur.Oyunda çeşit çeşit farklı zombileri öldürmeye çalışıyorsunuz.Sizlere verdiğimiz dead trigger 2 V1.5.1 android oyun club hilesi ile zombileri rahat öldürebilirsiniz.

ÖLÜ TRIGGER 2 MOD APK MADFINGER OYUNLARından bir aksiyon FPS zombi çekim Android oyunudur. Shadowgun ve samuray savaşçılarını Android’e taşıyan geliştiriciler. Bu kadar harika yükseltme özellikleri ve daha fazlası ile bir online oyun. Grafikler, yağlı, pürüzsüz görünümlü muhteşem. Dead Trigger 2 MOD APK sürüm 1.5 ile oyuncu istatistikleri artacaktır.

ÖLÜ TRIGGER 2 MOD APK 1.5.1 VERİ Android İndir
Dead Trigger 1 neredeyse 3 yıl önce bir freemium title ve offline bir sistemle piyasaya sürüldü. nerede oyuncu herhangi bir zamanda ağ olmadan herhangi bir yerde oynayabilir. ve bu da deli oyunlarından büyük bir başarıydı. Heartbreaking görseller ve 60+ FPS oyunu harika yaptı.Ondan onlar fizik avantajları ve yüksek çözünürlüklü grafikler ile Dead Trigger 2 Freemium modeli ama çevrimiçi sunucu taraflı oyun ile serbest bırakılan birlik motoru ile ölü tetik 2 üzerinde çalışmaya başladı. Güzel gerçekçi grafikler ve düzinelerce çevrimiçi macera ile oyun oynayın. Patron savaşları ve diğer oyun modları. Silahları yükseltin ve yükseltmeyi bitirmelerini bekleyin (Bu gerçekten berbat). Daha fazla silahın kilidini açmak için mürettebatınızı yükseltin. Ölü tetik 2 MOD APK. Bir online oyunundan beri sınırsız altın ya da nakit olamaz. Bu oyunda hile yapmanın ve oyuncu istatistiklerinde Sağlık ve Hasar işlemlerini gerçekleştirmenin tek bir yolu var.