DEEP TOWN: MİNİNG FACTORY V3.7.1 MEGA HİLELİ MOD APK İNDİR

Oyunun grafikleri diğer android oyunlarından daha farklı ve grafiği oldukça iyi bir oyun.Oyunda değişik madenleri kazarak çeşitli değerli taşları çıkartıyorsunuz ve bunları işliyorsunuz.Oyunda daha hızlı değerli taş çıkartmanız için sizlere Deep Town: Mining Factory v3.7.1 android oyun club hilesini veriyoruz.

DERİN KAZMAK

Bir gezegenin kabuğu, farklı metaller, değerli taşlar ve nadir bulgularla dolu çok derindir. Sizinki gibi bir yüksek teknoloji kazma sistemi, 
delici robotlar, kriyojenik donma teknolojileri, yangın patlamaları ve diğerleri gibi tonlarca farklı teknoloji kullanarak, herhangi bir kaya delme yeteneğine sahiptir , sen adını!

FABRİKALAR

Binaları, kaynakları otomatik hale getirin, koklayın ve metaller, zanaat öğeleri 
oluşturun, verimli fabrika boruları oluşturun ve kar için bir şeyler satın! 
Kendinize ait bir dünya inşa edin, bir yeraltı şehri olan steampunk fikirli botlar.

PLANINIZI KEŞFET

Tek kelime – arkeoloji. Kazma yolculuğunuzda – mağaraları bulun ve içeride ne olduğunu görmek için gezici botlar yollayın, gezegeninizin geçmişinin ardındaki gizli hikayeyi ortaya çıkarın ve yaşı uzun soruyu yanıtlayın – biz neredeyiz?

Derin şehir serbest bir oyun ve boştaki elemanları ile cebinizdeki en iyi strateji oyunlarından biri ve fabrika tıklayıcılığının en iyi madenci veya kazıcısı olabilecek bir musluk mekaniği. Onu bir tür Yeraltı şehir kurucusu olarak tanımlamayı seviyoruz. Hiç kazma oyunları oynadıysanız, bu şehir tıklayıcısı sizin için!