DEER HUNTER CLASSİC V3.12.0 SINIRSIZ PARA HİLELİ MOD APK İNDİR

Avcılık oyunlarını sevenler için güzel bir android oyunudur.Oyunda vahşi doğaya çıkıyorsunuz.Elinizde ki silah ile size verilen görevleri tamamlıyorsunuz.Kazandığınız görevler size altın veriyor.Oyunda altın zor yapıldığından dolayı sizlere deer hunter classic 3.12.0 mod apk olarak veriyoruz.Aşağıda ki resimden hileyi indirip telefonumuza kuruyoruz ve daha sonra oyuna giriş yapıp hilemiz aktif oluyor.

deer hunter classic 3.12.0
deer hunter classic 3.12.0

DEER HUNTER CLASSIC v3.12.0 Mod Apk Para Android’de en görsel olarak çarpıcı FPS av simülatörü vahşi doğada!

Dünyanın en egzotik hayvanlarını avlamak için Kuzey Amerika’nın Pasifik Kuzeybatısından Orta Afrika’nın Savannah’sına destansı bir yolculuğa çıkın!

MARKA YENİ KULÜBÜ HUNTS! 
Takım çalışmasının kritik olduğu küresel işbirlikçi zorluklarda arkadaşlarınıza katılın. Av hedeflerini tamamlamak ve ödüller toplamak için birlikte çalışın!

YAŞAYAN BİR DÜNYAYI KEŞFEDİN 
Kendinizi 100’ün üzerinde hayvan türüyle dolu farklı ortamlara bırakın! Ayılar, kurtlar ve çitalar gibi yırtıcı hayvanlara saldırmak için dikkat! Avcı geyik sadece başlangıç!

MAXIMUM FIREPOWER 
Silahlarınızı mükemmelleştirirken sonsuz özelleştirmenin tadını çıkarın. Dergileri, kapsamları, stokları, varilleri ve daha fazlasını yükseltin! Bir sonraki seviyeye avlanın!

Google Play başarıları ve skor tabloları ile en büyük hayvanları toplarken , palavra hakları için rekabet edin!

High-end, sürükleyici tablet oyun!

Açık sezon bugün avına katıl!

FPS oyunları, Av Simülatörleri ve Deer Hunter franchise hayranları için geliştirildi.

—————

LÜTFEN DİKKAT: 
– Bu oyun oynamak ücretsizdir, ancak Google hesabınızı alacak bazı ekstra öğeler için gerçek para ödemeyi tercih edebilirsiniz. Cihaz ayarlarınızı değiştirerek uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsiniz. 
-Bu oyun çocuklar için tasarlanmamıştır. 
– Lütfen dikkatlice satın alın. 
– Bu oyunda reklam görünür. 
– Bu oyun, kullanıcıların bu özelliklerin kullanılabilirliğine bağlı olarak birbirleriyle (ör. Sohbet odaları, oyuncuya sohbet, mesajlaşma) etkileşimde bulunmalarına izin verebilir. Sosyal paylaşım sitelerine bağlantı vermek, bu tür sosyal ağ sitelerinin geçerli kurallarını ihlal eden kişiler için tasarlanmamıştır. 
– Oynamak için bir ağ bağlantısı gereklidir.
– Glu’nun verilerinizi nasıl topladığı ve kullandığı hakkında bilgi için lütfen şu adresteki gizlilik politikamızı okuyun: www.Glu.com/privacy 
– Bu oyunla ilgili bir sorununuz varsa, lütfen oyunun “Yardım” özelliğini kullanın.