DREAM LEAGUE SOCCER 2018 SINIRSIZ PARA HİLELİ MOD APK İNDİR

Takımını oluşturup maç yapmaya hemen başlamalısın Dream League Soccer 2018 android oyun club hilesi ile sınırsız para hilesi senin olacak.Oyun içinde istediğin takım ile başlayacak ve istediğin futbolcuyu transfer edebileceksin.Oyun içinde para ile satın alınan herşeyi ücretsiz bir şekilde satın alıcaksın.

Dream League Soccer 2018
Dream League Soccer 2018

 

Rüya Lig Futbol 2018 MOD APK aka DLS 18 MOD APK Sınırsız para ile dolu ve altın sikke geldi. İlk Touch Games Ltd.’den Resmi çevrimdışı futbol Android oyunu Aslında DLS Soccer’nın bu 2018 sürümü yeni takım, yeni oyun ve yeni grafiklerle güncellendi. Daha fazla yeni içerik Yeni müzikleri, Oyun içi para kazanmanın Yeni Yolları ve Rüya Ekibi Oluşturmanın Daha Fazlası gibi.

Rüya Ligi Futbol 2018 MOD APK Sınırsız Paralar 5.064

Dream League Soccer’nın 2018 versiyonu, beklediğinizden daha iyi. Kolayca Pro Evolution Soccer ve Fifa Games gibi tüm zamanların favori oyunlarını yener. Çünkü bir çevrimdışı oyun, tabii ki oyun deposunda bulunan tüm futbollardan daha iyi. Dream League Soccer 2018’de hayalinizdeki takımı oluşturmak için tam gelişmiş özelliklere sahip olacaksınız. Sınırsız Paraya ihtiyacınız olacak ama Dream League Soccer 18 MOD’u kullanarak en sevdiğiniz takımı oluşturmak için inanılmaz güçlere sahip birçok özellik bulacaksınız.

DLS 18 MOD grafiksel olarak oyun bana oldukça iyi hatırlatıyor diğer futbol simüle mantıklı. Buradaki grafiklerin en etkileyici ama oldukça iyi olmasa da, genel olarak futbolcuların hepsinin farklı yüzleri ve gölgeleri dinamik olarak değişiyor, ancak sahnelerle kesilmiş sahneler bize gösterilmiyor.

Oyunun başlangıcında, takımınızı toplamanın zamanı geldiğini belirten bir mesaj alırsınız, daha sonra gerçek zamanlı oyuncuların oldukça büyük bir listesinden takım kaptanını seçersiniz. Oyunun amacı kesinlikle rakibinizde daha fazla gol atan bir maç kazanıyor ve bu da bizi kontrol sisteminin sol tarafındaki kontrol sistemine götürüyor.

Burada özel yeteneklere ihtiyaç var çünkü bu oyundaki botlar ya da aptalca, bu şekilde bireysel olarak bir eğitim modu olabileceği gibi bir oyuncunun yeteneklerini geliştirebileceğimiz tek bir oyuncu ve komuta yeteneğinizi geliştirebiliyorsunuz ve doğal olarak bu saldırıların tümünü ele geçiriyorsunuz Tabii ki başlangıçta sahip değilsiniz.

Fiziksel motor, aynı zamanda, ücretsiz futbol oyunları hakkında konuştuğumuzda oldukça iyi. Ben, her zamanki gibi, yasaların fizik kurallarının sona ermesi ve oyuncuların yer yolculuğundan aşağıya düştüğü youtube’daki düzinelerce videoyu hatırlıyorum. böyle şeylerin de. ama sıradan olayın dışında hiçbir şey çalmadığım zamanlarda. Rüya Ligi Futbol 2018 MOD APK oyun deposunda ücretsiz ama bizim MODDED APK kullanın ve Sınırsız Para ve Paralar alacaksınız .