DREAM LEAGUE SOCCER 2018 V5.064 SINIRSIZ PARA VE FUTBOLCU MOD APK İNDİR

Erkeklerin çoğu futbol oyunlarını sever bu oyunda sizin sevdiğiniz bir oyun olacaktır.Kendi takımınız ile diğer rakip takımlarını yenmeye çalışıyorsunuz.Diğer rakip takımları yenebilmek için takımınıza yeni futbolcular transfer etmeniz gerekmektedir.Bunu yapmak için de paraya ihtiyacınız olacak.Biz sizlere DREAM LEAGUE SOCCER MOD APK dosyasını veriyoruz.Bu hileyi indirip telefonunuza kurunuz ve oyuna giriş yapınız.Hile aktif olacaktır.

Rüya Lig Futbol 2017 v5.064 Mod Apk ParaRüya Lig Futbol 2017 burada ve her zamankinden daha iyi! Bildiğimiz futbol değişti ve bu, gezegendeki en iyi takımı kurma şansınız. Gerçek FIFPro ™ lisanslı süper yıldızları işe alın, kendi stadyumunuzu oluşturun ve Futbol Yıldızları’na giden yolda zafere doğru ilerlerken Hayalinizdeki Ligi Online ile Dünya’yı ele geçirin!

Şimdi ÜCRETSİZ Dream League Soccer 2017’yi indirin!
* Tablet desteği içerir! *

ÖNEMLİ

* Bu oyun oynamak ücretsizdir, ancak ek içerik ve oyun içi öğeler gerçek parayla satın alınabilir.

* Oyun sırasında para kazanılabilir veya video izleyerek kazanılabilir, ancak 1,99 $ – 19,99 $ arasında değişen paketlerde de satın alınabilir.

* Bu uygulama oyun içeriği ve reklam indirmek için Wi-fi veya mobil veri (varsa) kullanır. Bu oyundaki mobil veri kullanımını Ayarlar / Mobil Veriler içinden devre dışı bırakabilirsiniz.

* Bu uygulama üçüncü parti reklam içerir. Oyun para biriminden alışveriş yaptığınız takdirde reklam devre dışı bırakılır.

************************************************** ***
RÜYA TAKIMINIZI YÖNETİN
Kendi Rüya Takımınızı oluşturmak için Diego Costa ve Aaron Ramsey gibi üst düzey oyuncuları işaretleyin! Formasyonunuzu seçin, tarzınızı mükemmelleştirin ve prestijli Elite Division’ın zirveye çıkması için 6 Lig arasından yükselirken yolunuza çıkan herhangi bir takıma katılın. Ne gerekiyorsa aldın mı?

GERÇEKÇİ YENİ GAMEPLAY
Zorlu ve bağımlılık yaratacak bir deneyim oluşturmak için akıllı ve taktik AI’ye hazır olun. Tüm yeni görseller, gerçekçi animasyonlar ve 60fps dinamik oyun (sadece uyumlu cihazlar) ile Dream League Soccer, güzel oyunun gerçek özünü yakalayan mükemmel Futbol paketidir.

GO GLOBAL
Dream League Online, Dream Team’inizi dünyanın en iyisine karşı koyar. Takımının en büyük olduğunu kanıtlamak için safların arasından geçin!

ÖZELLİKLER
* FIFPro ™ lisanslı oyuncular en otantik Dream League Soccer deneyimini ellerinize taşıyor!
* Kendi Rüya Takımınızı oluşturma, kişiselleştirme ve kontrol etme özgürlüğü!
* Yolunuzu yürütmek için 6 Bölüm ve 7 Kupa müsabakası!
* Süperstarlarınızı sergilemek için kendi stadyumunuzu oluşturun!
* Daha fazla doğruluk ve niyeti ile oyuncularınızı geliştirin
* Sizi ve geri dönüşü devam ettirmek için Sezon hedefleri!
* Üstte kimin sıraya geldiğini görmek için Google Play başarıları ve skor tabloları!
* Kendi kitlerinizi ve logolarınızı özelleştirin ve içe aktarın!
* Google Play Cloud ile cihazlar arasında geçişi senkronize edin!
* Sunset Sons, Kral Rahibe, Kutsal İstiridye, Tobtok ve Maholo tarafından sağlanan özel film müziği