DRİVE SİMULATOR V3.0 MOD APK SINIRSIZ PARA HİLELİ İNDİR

İçinde bulunduğunuz bölge içerisinde sizden istenilen görevleri yapmak zorundasınız.Oyun içinde para ile nesneler satıldığı için sizlere drive simulator v3.0 android oyun club hilesini veriyoruz.Bu hile ile birlikte aracınızı hızlandırabilir ve güçlendirebilirsiniz.

1-) AŞAĞIDAKİ RESİME TIKLAYARAK HİLEYİ İNDİRİNİZ.
2-) HİLEYİ TELEFONUNUZA KURUNUZ.
3-) OYUNA GİRİŞ YAPINIZ. HİLE AKTİF OLACAKTIR.

 

drive simulator v3.0
drive simulator v3.0

Son olarak, en gerçekçi sürüş fiziği, sınırsız özelleştirme, bağımlılık yapıcı oyun ve sonsuz eğlence ile en iyi araba sürüş simülatörü oyunu var!

★ GERÇEK SÜRÜŞ FİZİĞİ

Ultimate Araba Sürüş Simülatörü gelişmiş araba sürüş fizik motoru ile mobil en iyi araba sürüş simülatörü oluşturmak için gerçekçilik ve eğlenceli sürüş fizik birleştirir. En iyi araba sürüş simülatörü en iyi sürüş fiziği ile geliyor!

★ SINIRSIZ ÖZELLEŞTİRME

Kendi arabanı yarat ve tarzını herkese göster! Sayısız vinyldan araba parçalarına kadar, bu oyunla kendi hayalinizdeki arabayı yaratabilirsiniz. Hayal gücü tek sınırın! Aşırı özelleştirme sizi bekliyor!

★ AÇIK DÜNYA HARİTASI

Büyük açık dünya haritası, aşırı araç sürüş becerilerinizi test etmek ve en iyi oyunu sağlamak için yaratıcı bir şekilde tasarlanmıştır. Şehirlerden çöllere, Ultimate Araba Sürüş Simülatörü aşırı detaylarla en büyük açık dünya haritası ile geliyor.

★ EN İYİ SES ETKİLERİ

Müzikçalara en derin hissi vermek için tüm sesler gerçek arabalardan kaydedilir. Kaputun altındaki aşırı gücü hissedin!

★ EN İYİ GRAFİKLER

Gelişmiş grafik motoru sayesinde, Ultimate Simulator artık en gerçekçi grafikleri ve mobilde en derin 3D’yi sunuyor. Aşırı arabalarınızı gerçeklikten ayırt etmekte zorlanacaksınız!

Ultimate Araç Sürüş Simülatörü önerileriniz ile düzenli olarak güncellenecektir. Geri bildiriminizle bir inceleme bırakmayı unutmayın.

NE VAR NE YOK

Geliştirilmiş oyun ve grafikler!

Ultimate Araç Sürüş Simülatörü önerileriniz ile düzenli olarak güncellenecektir. Geri bildiriminizle yorum yazmayı unutmayın!