FARAWAY PUZZLE ESCAPE V1.0.83 MOD APK İNDİR

Oyundaki bulmacaları çözmeye ve sonuca ulaşmaya çalışacaksınız.Sonuca ulaşmada daha hızlı olmak için sizlere verdiğimiz faraway puzzle escape android oyun club hilesinde tüm kilitler açıktır.

1-) AŞAĞIDAKİ RESİME TIKLAYARAK HİLEYİ İNDİRİNİZ.
2-) HİLEYİ TELEFONUNUZA KURUNUZ.
3-) OYUNA GİRİŞ YAPINIZ. HİLE AKTİF OLACAKTIR.

faraway puzzle escape v1.0.83
faraway puzzle escape v1.0.83

 Yeni zorluklar ve gizemli bulmacalarla dolu olan Faraway 2’deki Jungle Escape’deki tüm yeni tapınaklardan  kaçış . Bu oda kaçış oyunu kesinlikle bulmaca kaçan yeteneği meydan okuyacak. Bir milyondan fazla oyuncuyla şimdiye kadarki en iyi kaçış oyunlarından birine git! Zihninize tamamen meydan okuyacak, sizi büyüleyecek ve inanılmaz mobil oyun eğlence saatlerini sunan bir odadan kaçış bulmaca oyunu.

FASCINATING STORY (YAŞIYOR ÖYKÜSÜ)
Kayıp babanızı aramak için yolculuğunuza başladığınızdan neredeyse bir yıl geçti. Çok sayıda akıl karıştırıcı bulmacaları çözdükten sonra, geçtiğiniz son portal sizi keşfedecek yeni tapınaklarla dolu tamamen yeni bir kıtaya götürdü. Bir şeye yaklaşıyor gibi görünüyorsunuz ve babanız tarafından bırakılan notaları bulmaya devam ediyorsunuz, sadece şimdi yalnız değil gibi görünüyor. Çevreyi gözlemleyin, eşyaları toplayın, cihazları manipüle edin ve tapınak labirentlerinden kaçmak için şaşırtıcı bulmacaları çözün.

KOMPLEKS PUZZLES
Kaçış bulmacalarıyla dolu 18 yeni tapınağı keşfedin, başladığınız andan itibaren sizi büyüleyecek bir 3D dünyayı keşfedin. Dön, zihin bükme bulmacaları ve kontrabaslarını araştırın ve keşfedin.

İMKANLI DÜNYA Çevresi
müziği ve keşfedilecek sırlar bolluğu ile bir kaçış oyunu bulacaksınız 3D dünya gezinmek kolay.

SİZİN DEVAM EDİYOR Babanızın
kayıp günlüğünü bulmak için daha fazla sayfanız var, belki ailenizin geçmişini açacaksınız. Bu sizi saatlerce meşgul edecek bir kaçış oyunu!

YENİ ÖZELLİKLER 
Oyun kamerasında enstantaneler çekmenize ve daha sonra kullanmak için onları kaydetmenize izin verir.

BEDAVA
DENEYİMİ Kalan seviyeleri satın almaya karar vermeden önce 9 serbest çıkış seviyesinin keyfini çıkarın ve tüm Faraway 2: Jungle Escape hikayesini etkileyeceksiniz .

SUPER WIDESCREEN DESTEK
Bulmaca oyunu yeni 18: 9 telefonlarda güzel görünüyor ve tablet cihazlarda da parlıyor. Mükemmel görünen çarpıcı ve şaşırtıcı grafiklerin tadını çıkarın.

Faraway 2: Orman Kaçış ile oda kaçış oyunları ve bulmacalar tüm yeni ilginç bir ortam girin!

NE VAR NE YOK

Başarılar eklendi! Birden fazla hata düzeltildi ve bulmacaların zorlukları düzeltildi.