FARMDALE V4.2.2 SINIRSIZ PARA HİLELİ MOD APK İNDİR

Siz bir çiftçisiniz ve araziniz var.Bu arazilere ağaç, bitki ve diğer özellikleri olan tohumlar ekiyorsunuz ve zamanı geldiğinde bunları topluyorsunuz.Oyun da daha fazla arazi almak için ve farklı atolyeler kurmak için uğraşıyorsunuz.Bunların yanında sizin hayvanlarınız var ve bu hayvanları otlatmaya çıkarıyorsunuz.Oyunda binlerce farklı görevler var ve bu görevleri tamamladıktan sonra size ödüller veriyor.Oyunda ki bazı sebeblerden dolayı sizlere Farmdale mod apk hilesini veriyoruz.Aşağıda ki resimden bu hileyi indirip kurunuz.Oyuna giriş yapınız ve hile aktif olacaktır.

Farmdale Apk v4.2.2 Mod Para bir rüya ülkesinde yaşayan dost ve mutlu çiftçilerin harika bir hikayesidir. Bu neşeli vatandaşlardan biri olarak bitki yetiştirebilir, hayvanlara bakabilir, inanılmaz bir dünyanın parçası olabilir ve komşularınıza yardım edebilirsiniz.

Farmdale’de herşeyi yapabilirsin! Çiftliğinizi genişletin, bu fantastik dünyanın gizemlerini keşfedin. Gizli bir hazine bile bulabilirsin!

Farmdale’in tamamen oynamak için ücretsiz olduğunu lütfen unutmayın, ancak bazı oyun öğeleri de gerçek parayla satın alınabilir.

Oyun şunları sunar: 
– Size heyecan verici hikayelerini anlatacak karakterlerle büyülü bir dünya; 
– İhtiyacınız olan sevimli hayvanlar; 
– Yüzlerce görev; 
– Düzinelerce bitki ve ağaç; 
– Mutfak, atölye, dönen tekerlek ve daha fazlası gibi üretim nesneleri; 
– Sayısız tarifler; 
– Çeşitli binalar ve iyileştirmeler.