FRİDAY THE 13TH KİLLER PUZZLE TAM SÜRÜM HİLELİ MOD APK İNDİR

Oyunu tam sürüm ile sizlere veriyoruz.Oyunda ki bütün kilitli olan herşeyin kiliti açıktır.Sizlere verdiğimiz Friday the 13th Killer Puzzle full sürüm indir kilitsiz versiyonu ile oyunu rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.

1-) AŞAĞIDAKİ RESİME TIKLAYARAK HİLEYİ İNDİRİNİZ.
2-) HİLEYİ TELEFONUNUZA KURUNUZ.
3-) OYUNA GİRİŞ YAPINIZ. HİLE AKTİF OLACAKTIR.

Cuma günü 13. Katil Bulmaca MOD APK Tam Versiyonu Bu gösterimler yaklaşık 30 dakika boyunca oyundan alınmıştır. ve hepsi daha önce bir sürgü blok puzzle oyunu oynadı. Kontrol ettiğiniz karakterin sadece bir duvar veya başka bir engelle durdurulduğu türden şeyler toplamak için sahnenin düzenini kullanmak zorundasınız. Jason Voorhees ile kayma karakterini değiştirerek yeni bir hayatın nasıl verilebileceği ve neşeyle öldürdüğünüz gençlerle nasıl toplanabileceği harika. Bu oyun oynamak için ücretsiz ama Cuma 13 13. Killer Bulmaca MOD APK indirerek size tüm aşamaları veya dünya kilidini verecektir.

Cuma 13. 13. Katil Bulmaca MOD APK Tam Sürüm Unlocked 1.11.1

“Yeni hayat” ifadesini kullanmamın ironik veya keyifli olup olmadığından emin değilim. Sen karar ver. Oynanış, Jason’ı onları göndermek için gençlere kaydırdığınız herhangi bir Puzzle Go oyunu gibidir. Sonra son kız ya da son çocuk x üzerinde görünür, ve eğer öldürme alanında başarılı bir şekilde karaya çıkarsanız, korkunç bir öldürme dizisi ve daha fazla kanaati ile ödüllendirilirsiniz. Korkunç söylüyorum, ama karikatür estetiği nedeniyle, daha komik olmasına rağmen, bazı gönderiler oldukça acımasız ve daha gerçekçi bir sanat tarzıyla farklı bir etkiye sahip olacak.

Kan-şehvet, seviye yükseldikten sonra yeni bir silahla sizi ödüllendirir. Cuma günü 13. Katil Bulmaca MOD APK’nız varsa, önyüklemenin tüm aşamalarına sahip olacaksınız. Yeni silahlar için yağma kutularına para harcayabilir ya da yeni bir şeye ateş etmek için silahlarınızın 3’ünde ticaret yapabilirsiniz. Silahlarda çok fazla çeşitlilik var ve bu ücretsiz oyun oynamak için yağma kutularını uygulamaya koymanın akıllıca bir yol olduğunu düşündüm. Bu yeni silahların son öldürme animasyonu üzerinde bir etkisi olmadığını fark edene kadar. Bu utanç verici, bu yüzden denenmiş ve gerçek paladaya ayarlamaya devam ettim.

Her yeni konum, ön taraftan yaklaşamayacağınız dönüş sınırları ve düşmanları gibi yeni unsurlar sunar. Eğer sorun yaşıyorsanız, her zaman Anne’den bir ipucu isteyebilirsiniz, ve biraz fazla güvendim, çünkü orada olduğunu biliyordum. Oyunda çok çekicilik var. Geliştiriciler, Cuma günü 13. sıradaki büyük hayranlar olmalı. 
Menüde özel bir “chi chi chi chi, ha ha ha” düğmesi bile var . Ne yazık ki, bu türden bir bulmaca oyunu oynadıktan sonra, hapishane dünyasının sonlarına doğru yoruldum. Yine de bu tür bir zırıltıya ilk girişinizse, Jason’ın imha yolunun cazibesi, özellikle giriş için fiyat olmadığı için sizi eğlendirmelidir.