FRONTLINE COMMANDO: D-DAY V3.0.4 MOD APK İNDİR

Google Play üzerinden yaklaşık 2 milyon indirmeye ulaşan savaş ve aksiyon dolu bir android oyunudur.Oyunda sahip olduğunuz karakter ile düşmanlarınızı yok etmek için uğraşıyorsunuz.Sizlere verdiğimiz Frontline Commando: D-Day v3.0.4 android oyun club hilesini aşağıdan indirebilirsiniz.

1-) HİLEYİ AŞAĞIDAKİ İNDİRME LİNKLERİNDEN İNDİRİNİZ.

2-) HİLEYİ TELEFONUNUZA KURUNUZ.

3-) OYUNA GİRİŞ YAPINIZ. HİLE AKTİF OLACAKTIR.

High-en, sürükleyici tablet oyun!

WW2’nin en büyük Müttefik işgali altındaki mızrağın ucu olarak D Günü’nü yönetin! İşgal güçlerini yen ve Fransa’yı geri al; plajları fırtınalıyor, siperleri temizliyor ve Normandiya kırsalında savaşırken kasabaları kurtarıyorsunuz.

EYLEM VE EYLEM HİSSEDİN!
Çarpıcı konsol kalitesinde görseller, hassas kontroller, gelişmiş fizik, yıkıcı ortamlar ve tam sesli anlatılar ile nihai 3. şahıs nişancı deneyimini yaşayın. Savaşın sıcağına atla ve cihazını sınıra zorla!

BÜYÜK TEK OYUNCU KAMPANYASI!
Gerçek plaj inişlerine dayanan 145 ayrı misyonla 5 ayrı kampanya yaşayın; Juno, Kılıç, Utah, Altın ve Omaha. Müttefik kuvvetlerin ilerlemesine izin vermek için güçlü tankları ve topları yok edin. Sabit bir silah alın ve güçlendirilmiş konumlara karşı kaldırın. Ack-Ack uçaksavar silahlarını, yüklerini bırakmadan önce bombardıman uçaklarını ve eskortlarını devirecek adamlar.

WARZONE’YLA RUN!
Düşman topraklarının kalbine doğru yol alın! Düşman ateşinden kaçınmak için bir sonraki kapama noktasına taşırken mayınlardan kaçan savaş meydanında koşun ve engelleri fırlatın. Düşman dalgalarını birleştirmek için yıkıcı kapak noktalarından çıkın!

SONSUZ SİLAHLARIN BİR ARSENALİ
2. Dünya Savaşı’ndan bir dizi klasik silahla cephe çizgisine girin. Düşmanları doğru bir şekilde almak için tarihi bir tüfek alın ya da tercih ederseniz, bir makineli tüfeği mermi dolu bir şekilde serbest bırakın. Yerleşik düşman askerlere karşı topçu saldırıları yapın veya molozlu bir tankı azaltmak için bir bazuka omuzlayın.