FRUİT NİNJA CLASSİC V2.4.3.491336 TÜM HİLELER AÇIK MOD APK İNDİR

Android oyunlarda popüler bir oyundur.Oyun çok basittir.Elinizde ki kılıç ile meyve keseceksiniz ve ilerliyeceksiniz.Sizlere verdiğimiz fruit ninja classic V2.4.3.491336 android oyun club hilesinde ise tüm hileler açıktır.

1-) HİLEYİ AŞAĞIDA Kİ RESİME TIKLAYARAK İNDİRİNİZ.

2-) HİLEYİ İNDİRDİKTEN SONRA TELEFONUNUZA KURUNUZ.

3-) OYUNA GİRİŞ YAPINIZ.HİLE AKTİF OLACAKTIR.

Daha önce hiç olmadığı gibi Meyve Ninja oyna ! Efsanevi orijinal dilimleme oyununu sıfırdan yeniden oluşturduk ve yeni ve mevcut hayranlar için yeni yeni oyun ve karakterler ekledik!

Lansmanından bu yana Fruit Ninja’ya en büyük ek olarak , tüm Blades ve Dojos artık oyun üzerinde benzersiz bir etkiye sahip. On-meyve Büyük Dalga mı istiyorsunuz? Bulutları sıçrayan bir meyve asla bırakmaz mı? Destansı tahtlar için dönen tornadolar? Ekipmanlarınızı karıştırın ve eşleştirin, tüm güçleri deneyin ve sizin için neyin işe yaradığını görün!

Aksiyona katılmak, Fruitasia’nın muhteşem dünyasından yeni karakterler. Katsuro ve Mari, acemi bir meyve çürümesinden tamamen çıkmış dilimleme makinesine kadar oyun boyunca size rehberlik edecek!

Dilim meyve, bomba dilimleme – bağımlılık yapan Meyve Ninja eylemi ile başlamak için bilmeniz gereken tek şey bu! Oradan, yeteneklerinizi genişletmek için Classic, Zen ve hayran favori Arcade modunun nüanslarını keşfedin. Yüksek bir puan için dilimleyin, maksimum etki için powerup’ları ve özel muzları kullanın ve çok dilimli Nar’da çıldırın.

Fruit Ninja’yı oynamak için daha iyi bir zaman olmamıştı, bu yüzden kılıcını kıpkırmızı ve oyunda yeni olanı görmeye başla. Bu hala sadece başlangıç ​​- herkesin bize katılmasını bekleyemeyiz!