FX-RACER UNLİMİTED V1.5.15 SINIRSIZ PARA HİLELİ MOD APK İNDİR

Formula 1 oyunlarını ve videolarını seviyorsanız size göre bir yarış oyunu.Oyunda sahip olduğunuz araçla önünüz de ki rakipleri geçerek bitiş çizgisine ilk gelmeye çalışıyorsunuz.Oyunda ki bazı sebeblerden dolayı sizlere fx racer unlimited mod apk olarak sizlere veriyoruz.Aaşağıda ki resme tıklayarak hileyi indiriniz.Hileyi indirdikten sonra kurunuz.Oyuna giriş yapın hilenin keyfini çıkarabilirsiniz.Hileyle birlikte aracınıza çeşitli aksesuarlar ve özellikler ekleyebilirsiniz.

Beat Racer v2.4.0 (Mod Apk Money ) Yoksulbir dünyada, yalnız bir sürücü, gerçeküstü dünya vuruşlarına giden bir yolculuğa çıkar. Muhteşem ses atmosferinin içinden geçerek, çekici ritimlerin izini takip ederek dünyayı keşfedersiniz. Yol boyunca macera, tüm müziği tamamlamak için yarış bitirmek için engellerin üzerinden atlamak ve düşmanları yenmek. 
Güzelce tasarlanmış arka planları keşfedin ve el yapımı benzersiz tasarımlı tüm araçların kilidini açın. Ritmik elektronik müzik ve çarpıcı şık görseller hızlı tempolu yolculuğa katılın.

1. GÜÇLÜ GRAFİKLER 
Oyun dünyasının güzel minimalist 3D tasarımını ve gerçeküstü grafiklerini yaşayın. Gizemli, özel temalı arka plan manzarasında yolculuk yapın. Tüm çarpıcı fütüristik otomobil tasarımlarını keşfedin ve kilidini açın.

2. KOLAY KONTROLLER 
Yana doğru sürün ve atımları toplamak ve engelleri önlemek için atlayın. Bu çok bağımlılık yapan oyun, herkesin zevk alması için basit ve kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.

3. ELEKTRONİK MÜZİK 
Oyun dünyası çeşitli elektronik indie müzik sunuyor. 
En iyi deneyim için kulaklıklarla ve tam sesle oynayın.

– Nasıl oynanır

Arabayı yana doğru sürerek “Beats” ı toplayın. 
Engellerden kaçınmak için atlayın. 
“Beats” toplayarak düşmanları yen. 
Müzik tamamlamak için her aşamayı bitirin. 
Daha fazla para ve mücevher toplayarak daha yüksek hızlı arabaları yükseltin. 
Tüm dünyaları “mükemmel bir şekilde” sorgulama.