GARENA CONTRA RETURN V1.6.49.0727 MOD APK + DATA İNDİR

Oyun ingizlicedir.Oyunda ki grafikler, silahlar ve karakterler gerçekten çok güzel.Oyunda farklı bölümler de savaşabilirsiniz.Sizlere verdiğimiz Garena Contra Return V1.6.49.0727 android oyun club hilesi ile oyunu daha hızlı ve eğlenceli bir şekilde oynayabilirsiniz.Oyun MOD APK + DATA´dır.Dosya Boyutu büyüktür.

İndir Garena Contra Return APK MOD Android APK + Obb DATA
Sen Schwarzenegger ve Stallone’un Bill ve Lance’in açık klonları olarak oynuyorsun. Filmlerden bahsetmişken, bu orijinal oyun, James Cameron’un Yabancılar’ından bir yıl sonra ortaya çıktı ve özellikle oyunun sonlarına doğru bu etki belirgin. Yani oyunun üzerine. Çok hızlı ileriye doğru itmek hakkında çok şey var. Sadece zıplamazsın, bir savaş makinesi jimnastiği gibi dönüyorsun. Ve hiç bir zaman içinde bir ton düşmanları biçersin. Oyunun ilk saniyesinde iki kişiyi öldürdün. Sekiz farklı yönde çekim yapabilirsiniz, yani ekranda hiç kimse güvenli değildir. Köşegenlere ateş etmek için ileriye doğru hareket etmelisiniz, böylece nadiren ayakta durursunuz.

Bu oyunda dikkatli bir keskin nişancı yok! Yayılı atış gibi bir dizi farklı silah elde edersiniz. Contra İade APK MOD beri freestyle online oyun birçok engeller, ödenen karakterler ve tüm göreceksiniz. Onun bir online oyun beri Sınırsız Para için Contra Dönüş MOD APK mümkün değildir. Bazı minibossların yanı sıra savaşmak için bazı patronlar var. Bu arabalar, standart silahla, parmaklarınızın kabarcıklarını zamanında çıkarmaya çalışırken vereceğiniz bir acıdır. Denemek ve ustalaşmak eğlencelidir.