HARRY POTTER HOGWARTS MYSTERY V1.7.4 MEGA HİLELİ MOD APK İNDİR

Filminden de tanıdığımız ve android versiyonuna çevrilmiş bir oyun.Oyun da size karşı gelen düşmanlarınızı yok etmek için savaşıyorsunuz ve bunun yanında yeni sihirler öğrenmeye çalışıyorsunuz.Oyun da size verilen görevleri tamamlayarak farklı büyüler öğreneceksiniz.Oyunda ki bazı sebeblerden dolayı sizlere bu hileyi veriyoruz.harry potter hogwarts mystery 1.7.4 mod apk dosyasını sizlere veriyoruz.Aşağıda ki resimden hileyi indirip kurunuz ve oyuna giriş yapınız daha sonra ise hile aktif olacaktır.

Harry Potter: Hogwarts Mystery v1.7.4 Mod Apk Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’na katılmak üzere seçildiniz ! Harry Potter’ın Hogwarts mektubunu almasından yıllar önce, sihirbazlık dünyasındaki bu yeni RPG oyununda kendi maceranıza katılın. Hogwarts Kalesi’nin daha önce görülmemiş odalarını keşfedin ve antik gizemleri araştırın. Profesörler Dumbledore, Snape ve daha birçok şeyden güçlü büyü ve bilgi edinin. Rakiplerinize karşı düello yapın ve maceralarınızda size yardımcı olacak yeni arkadaşlarla ittifaklar kurun. WBIE’nin Portkey Games etiketinin bir parçası olarak, bu çığır açan mobil oyun sizi büyücü dünyasında yepyeni bir hikayenin merkezine götürüyor.

Suratın test edildiğinde ne tür bir cadı ya da büyücü olacaksın? Bir kahraman Gryffindor? Kurnaz Slytherin? Sen karar ver! Sonuçta, bu senin Hogwarts hikayen.

Oyun Özellikleri: 
Sihirli Büyüler, İksirler ve Daha Fazlası 
– Büyü ve büyü iksirleri gibi büyülü yetenekleri öğrenmek ve öğrenmek için derslere katılın. 
– Hogwarts yıllarında ilerlerken yeni karakterleri, büyüleri, iksirleri ve yerleri aç. 
– Öğrenci avatarınızı özelleştirin. 
Gizem ve Macera 
– Hogwarts’daki gizemleri araştırmak için büyülü yeteneklerinizi kullanın. 
– Lanetli Kasaların ardındaki gerçekleri ve yeni bir hikayede kardeşinin ortadan kaybolmasını keşfedin. 
Önemli olan Dostluklar 
– Ev arkadaşlarınızla bağ kurarak House Cup’ı kazanın. 
– Arkadaşlara ve diğer öğrencilere yardım etmek için … ya da rakiplerini hayal kırıklığına uğratmak için görevlere devam et. 
– Birlikte hareket ederek saygı edin ve ilişkiler kurun.

Lütfen Harry Potter: Hogwarts Mystery’in ücretsiz olarak indirilip oynandığını unutmayın, ancak bazı oyun içi öğeleri gerçek parayla satın alabilirsiniz. Bu özelliği sınırlamak istiyorsanız, lütfen cihazınızın ayarlarında uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın.

Hizmet Şartlarımız ve Gizlilik Politikamız uyarınca, Harry Potter: Hogwarts Mystery’i oynamak veya indirmek için en az 13 yaşında olmanız gerekir. Bir ağ bağlantısı da gereklidir.