HİLL CLİMB RACİNG 2 V1.17.2 MOD APK İNDİR

Farklı haritalarda, tehlikeli yollarda araba sürüyorsunuz ve sizin rakipleriniz var.Bu rakipleri geçmek için mücadele ediyorsunuz.Sizlere verdiğimiz Hill Climb Racing 2 v1.17.2 android oyun club hilesinde her türlü hile mevcuttur.Diğer rakiplerinizi geride bırakmak için hileleri kullanabilirsiniz.

1-) AŞAĞIDAKİ RESİME TIKLAYARAK HİLEYİ İNDİRİNİZ.
2-) HİLEYİ TELEFONUNUZA KURUNUZ.
3-) OYUNA GİRİŞ YAPINIZ. HİLE AKTİF OLACAKTIR.

Hill Climb Racing 2 v1.17.2
  Hill Climb Racing 2 v1.17.2

Tepesi Tırmanış Yarış 2 MOD APK Hack Sınırsız Altın Sikke ve Taşlar içindir. Bu oyunun bu ikinci versiyonu 2012 yılında cep telefonları için piyasaya sürülmüş bir hit hit Hill tırmanış yarışına dayanmaktadır. Oyun deposundaki indirme istatistiklerini kontrol edebileceğiniz gibi herkesin denediği klasik oyunlardan birini göreceksiniz. bir Zamanlar. ve sonra onun devamı hakkında duyduğumda, Bully Anniversary Edition hakkında duyduğum kadar heyecanlıydım . HCR2’nin bu Hack APK’sı, Köklü Olmayan ve Köklü Aygıtlarda da en iyi şekilde çalışan bir Kök Erişimine gerek duymayacaktır.

Tepe tırmanma yarış 2 mod APK 1.17.2 sınırsız para sikke ve mücevher

Sadece Hills’de bir yarış hakkında ve arabalarınızın dengesini koruyor. Sürüş yapabileceğiniz üç tip araç var; scooter, jeep / Monster truck ve dirt bisikletleri. Bir canavar kamyona binerken işler daha kolaylaştı çünkü yüksek tepelere kolayca tırmanabilir. Oyunda yaklaşık 2 oyun modu var. Biri mümkün olduğunca hızlı sürmeniz ve yüksek puanlar almak için uzağa gitmek zorunda olduğunuz Sınırsız / Sonsuz Harita’dır. Diğer modlar bir PVP MODE olduğunu, onun gerçek zamanlı PVP oyun ama onun büyük çalışma olduğunu düşünmüyorum.

Bir yarışta diğer oyuncularla oynarsınız ve kazandığınız zaman bir göğüs kazanma şansınız olur. Clash Royale gibi mi? evet ve bazen o sandığı açmak için vermelisin. her göğüs göğsüne göre farklı zaman alır. Göğüsler Kıyafet eşyaları ve altın paralar içerir. Ayrıca zaman içinde ücretsiz sandıklar alabilirsiniz. Bir lig sistemi var. ne kadar yüksek olursa o kadar çok ödül alırsınız. Oyun bağımlılık ve bisiklet dengeleme ve canavar kamyonlar çok eğlencelidir. Aracınızı yükseltmek için Gold ve Gems’i kullanabilirsiniz. En iyi performans için aracınızı ayarlayabilirsiniz.

Grafikler harika görünüyor ve bu küçük oyun ilk oyunda kalbinizi kazanabilir. 60 FPS’de çalışır ve harika görünür. Altın Sikkeleri kullanarak kilidini açabileceğiniz macera modlarında yaklaşık 4 MAPS var. ve bir MOD APK Hill Climb Racing 2’ye sahip olduğunuzdan bisikletlerinizi kolayca açıp kapatabilirsiniz.