HOLLYWOOD STORY V7.6 SINIRSIZ ALIŞVERİŞ MOD APK İNDİR

Hollwood´un kırmızı halısında şık giyinerek gazetecilere güzel pozlar vermek istermisin ? Güzel pozlar vererek birinci olmak istermisin ? o zaman Hollywood Story mod apk dosyasını aşağıda ki resimden indirebilirsiniz.İndirdikten sonra telefonunuza kurunuz ve oyuna giriş yapınız.Oyunda bu hileyle sınırsız alışveriş yapabilirsiniz.

Hollywood Story Apk v7.6 Mod (Ücretsiz Alışveriş) Android Casual Oyunlar Apkdlmod Ücretsiz Apk Modded Download. Doğrudan İndirme Bağlantısı ile. Oyunda bir film yıldızıolacakFilm etti edilmiş çok iyi karşılandı halk tarafından ve edecektir olmak duyuran kendiniziüzere Hollywood’un yıldızıoynamak göreoyunun kurallarınıolacakgerçek olarak hareketyıldızı. Bueğlenceli oyunuoynamakistiyorsanız, oyunumuzuindirmekiçinaşağıdaki linklerihemen oynamayabaşlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

İşte gerçek bir Hollywood yıldızı olma şansın!

Hollywood Story’nin yıldızlarla dolu, çarpıcı ve muhteşem sokaklarına hoş geldiniz! 
Kendi film yıldızı kariyerinizi inşa edin, şehir boyunca kırmızı halılara hükmedin, taraftarlarla, arkadaşlarınızla ve takipçilerinizle takılın, kendi moda çizgilerini yaratın, harika gişe rekorları kıran ve gerçek bir Hollywood simgesi haline getirin!

KENDİNİZİ HOLLYWOOD STAR’INIZI OLUŞTURUN 
Kendi film yıldızınızı yaratın! Avatarınızı kişiselleştirin, kıyafetlerinizi, moda stilinizi, saç stilinizi ve makyajınızı seçin. Film endüstrisinde kendine özgü bir iz bırak!

ÇEKİM FİLMLERİ 
Seçmeleri kazan ve gişe rekortmeni! Filmlerinizi tanıtın ve hayran kazanın!

MODA 
Tasarımcılarla tanışın ve sadece sizin için tasarladığımız eşsiz moda kıyafetler giyin!

FANT FANS 
Kendi yıldız imzalı moda koleksiyonunuzu yaratın, kendi parfümünüzü tasarlayın ve hayranların ordularıyla gerçek bir megatar olun!

CELEBRITIES İLE TARİH 
En ateşli Hollywood yıldızlarıyla tanışın ve onlarla birlikte muhteşem yerlere destansı partilerde takılın – hayalini yaşama zamanı!

Oyun boyunca ŞEHİR İDDİASI’nı KİLİTLAYIN ve muhteşem yeni konumların ve ilgi çekici yeni özelliklerin kilidini açın! Hollywood, Beverly Hills, Manhattan, Las Vegas ve diğer heyecan verici mekanlarda takılın!

KAPAKLARI YAPIN 
Büyük şöhretle büyük medya çılgınlığı geliyor! Paparazzi evinizin önünde sizi resmetmek için bekliyor olacak, bu yüzden magazin kapaklarına hazırlanın.

SOSYALİZE, BAĞLANTI, İNTERAKT 
Yeni insanlarla tanış, arkadaşlarınla ​​oyna, evlerini ziyaret et ve filmlerine bak. O halde başarılarınızı dünyayla paylaşın!