HOMESCAPES V2.0.2.900 PARA HİLELİ MOD APK İNDİR

Eğlenceli bir android oyunudur.Oyunda bir hizmetçisiniz ve eve gelen misafirlere yada evdeki yaşayan kişilerin istediklerini yapıyorsunuz.Boş zamanlarınızda ise size verilen görevleri tamamlıyorsunuz.

1-) HİLEYİ AŞAĞIDAKİ İNDİRME LİNKLERİNDEN İNDİRİNİZ.

2-) HİLEYİ TELEFONUNUZA KURUNUZ.

3-) OYUNA GİRİŞ YAPINIZ. HİLE AKTİF OLACAKTIR.

Homescapes MOD APK Sınırsız Paraları / Yaları / Güçlendiriciler 2.0.2.900
Oyun önceki Scapes oyunlarıyla aynı kahramanı sunuyor. Austin ve ailesi hakkında hikaye. Önceki oyunlarda Austin’i ziyaret etmek ve bahçesini yönetmekle ilgiliydi ve şimdi de Homecapes’te Austin’e eski evinde ailesiyle birlikte bu hayatı yaşamaya yardım edeceksiniz. eski evlerini tamamlamak ve yenilemek için farklı görevler verilecek. Bu yolculukta, Austin’in değerli anılarını ve bunu başarmak için farklı görevleri göreceksiniz.

Geliştiriciler Playrix her zaman burada akıllı oynuyor. Tüm maçlarında 3 oyunda oyun oyuncularının yavaş ve kolay bir şekilde başlamasına yardımcı oluyorlar ve oyuna girdiklerinde oyunculara sert seviyeler göndermeye başlıyorlar. Yolculuğunuzda yüzlerce sert seviyeye ulaşacaksınız ve oyuncu güçlendiriciler ve hepsi kullanarak sona erecek. hikayeyi takip etmek için çok hevesli olduğunuzdan, duygusal olarak, seviyeleri tamamlamak için güçlendirici satın almaya zorlanacaksınız. Seviye kazanmanıza yardımcı olabilecek tek şey, güçlendiriciler. Altın paraları kullanarak güçlendiriciler satın alabilirsiniz. Artık Gamecaps’ın MOD APK’sına sahip olacaksınız ve oyunda kolayca ilerlemek için Sınırsız can, takviye ve jeton alacaksınız.

Oyun güzel hazırlanmış ve önceki oyunlardan esinlenmiştir. Evdeki evlerde muhteşem detaylarla daha iyi hissedeceksiniz. renkli grafikler ve neredeyse aynı maç 3 oyun mekanizmaları ile inanılmaz yenilenmiş oyun. Homescapes, boş zamanlarında çevrimdışı oyunlar oynamayı veya dışarıda bir yeri beklemeyi sevenler içindir. Onun sert seviyeleri oyuncular daha zor düşünmek ve daha stratejik oynamak için şans verir. Eğer match3 oyunlar içindeyseniz, saatlerce ve saatlerce Homescapes MOD APK oynuyor olacak ve bu konuda hiç şüphem yok.