IDLE SKİES V0.9 PARA HİLELİ MOD APK İNDİR

Uçak ve uzay oyunları ile ilgileniyorsan bu oyun sana göre.Başlangıçta küçük bir uçağın olabilir fakat bunu geliştirerek daha büyük uçaklara hatta uzay gemilerine sahip olabilirsiniz.Sizlere verdiğimiz Idle Skies v0.9 android oyun club para hilesi ile istediğin uçağı satın alabilirsin.

Hava yolculuğunun tarihini ilk günlerinden uzak bir geleceğe kadar tanıyın. IDLE / CLICKER oyun mekaniği, merakınızı gidermek için teknolojinin sonraki harikalarını aşamalı olarak açmanıza olanak tanır.

Havacılığın büyüleyici dünyasını, mütevazı başlangıcından, altın çağından ve bilim-kurgu alanı içinde kalan geleceğe kadar keşfedebilirsiniz.

Oyunda, oyuncuların çoğunluğunun uçaklarını ya da uzay araçlarını geliştirme ve iyileştirme hakkını daha da kolaylaştıracak ve dil engeli hakkında endişe duymadan onların hakkındaki bilgilerini artırabilmeleri için 10 dil seçeneği olacak. Mesela: en eski paraşüt tasarımının 1470’lerden kalma bir yazıda göründüğünü biliyor muydunuz?

Oyun, gölge ve ışık efektleri ile güzel, tamamen animasyonlu 3D modellerle doludur. Her yaş benzersiz bir atmosfere sahiptir ve gök imparatorluğunuzun büyümesini ve yeni açılmış makinelerle dolmasını izlemek çok tatmin edicidir.

IDLE Skies’i mutlaka kontrol etmelisiniz. Her yaştan ve makinenin kilitlenmesinden dolayı oldukça basit, ama yine de zorlayıcı ve ödüllendirici! 
Özellikler:

– Google Play’de yuvalanmış eğitim yönü olan İlk Avcısı! 
– Kendinize meydan okuma fırsatları ile Basit, Casual oyun 
– Kilidini açmak için uçaklar ve uzay bir sürü 
– Yükseltmeler Düzinelerce 
– Keşfetmek için 6 Eras 
– Prestij sistemi 
– Mükemmel UI ve animasyonlar piksel ile harika 3D grafikler 
– Başarılar