INJUSTİCE 2 V2.4.1 SINIRSIZ PARA HİLELİ MOD DATA + APK İNDİR

NOT: OYUN DATA + APK ŞEKLİNDE OLUP YAKLAŞIK BOYUTU 1GB´DIR.İNDİRMEDEN ÖNCE DUYURULUR.

Dünyayı kurtaran ve filmlerde gördüğüm süper kahramanlar ile oynuyorsunuz.Süper kahramanını seçip savaşıcaksın ve diğer rakiplerini geride bırakıcaksın.Sizler için Injustice 2 mod apk hilesini veriyoruz.Hile de sınırsız para hilesi vardır.İstediğiniz güç eşyasını satın alabilir ve düşmanlarınıza karşı bir adım öne geçebilirsiniz.

Injustice 2 v2.4.1
Injustice 2 v2.4.1

Play Store’da sadece yumuşak bir lansmanla ortaya çıkan Adaletsiz 2 MOD APK’sı İngiltere’de ya da ABD’de büyük bir maymun tarafından hırpalanmadığı için dışarı çıkmadığı için aramaya gitmeyin. Göreceğiniz tek şey orada ÖN KAYIT seçeneğidir. Bu yüzden Adaletsiz 2 APK’nızı Andropalace’dan Obb verileriyle elde etmek daha iyidir. Şimdi bu, aramızdaki Tanrıların Adaletsizliği olan çok popüler bir mobil bağın ortaya çıktığı şeyin devamıdır. Sadece başarısız olduğum için bu sadece seviye 3 veya 4’tür ve ilk oyunun aynı tür teknikler ve stilleri izler, ki bu 2d’lik bir kavgaya benziyor ama gerçekten bir tür kart oyunu. Adaletsizlik 2 çevrimiçi bir oyundur ve hiçbir şekilde çevrimdışı oynayamazsınız.

Adaletsizlik 2 mod APK 2.4.1

Bu tür bir kart oyunu, sonuçta kartlar gibi karakterler toplar ve onları diğer insanların üçlüsüne karşı savaşmak için kullanırsınız. Savaşmanın kendisi çok basittir, sadece ekrana dokunursunuz ve saldırıya geçersiniz ve saldırırsınız, ileriye doğru ilerlemek için ileriye doğru hızlıca ilerleyebilirsiniz. adaletsizlikten birkaç şey daha eklediler . Sana karşı dürüst olmak için pek fazla oynamamıştım ama sanırım dikey saldırılar, düşük vergi ve benzeri şeyler gibi.

BÜTÜNLEŞMEMİŞ PARA İLE ABD BAĞLI OLARAK BAĞIMSIZ INJUSTICE TANELERİ

Geliştiriciler, mücadeleyi biraz daha sofistike hale getirmek için uğraştılar ya da en azından çaba harcadılar ama burayı bloke edeceğim hala çok çok basit ve hala kartlarınızın hangisinin diğer karakterlerden hangisine karşı en güçlü olduğu üzerinde çalışmaktan daha fazlası var. Karşı oynar ve sonra bunları uygun şekilde eşleştirdiğinizi bilirsiniz. Her zaman beyaz parlaklık gibiydi çünkü bu, konsol oyunlarından bir spinoff, Mortal Kombat’ı yapan aynı adamlar üzerinde bulunan gerçek dünya motorunda üretilen adaletsiz seriler .

Enerji şarjı, ücretsiz bir oyundur, bu yüzden dayanıklılık gerektirir ve olaylara katılabilirsiniz, ancak sizler de tanıdık olacaksınız. İnsanların hala Play Store’da çok fazla sevdiği ilk oyunu oynadıklarını merak ediyorum ve ilk olarak çevrimdışı bir oyun olan birkaç sebebi biliyorum ve ikinci sebebimiz Sınırsız para için MOD APK’sımız oldu. Aramızdaki Adalet Tanrıları için. fan üssü DC’de oldukça büyüktü Evren şimdi filmlerle büyüyor.

Yenilikler: v 2.4.1
4 yeni güçlü Kahramanlar, Bölüm 6, Lig iyileştirmeleri ve daha fazlasının tanıtımı!
• Arena kahramanı toplamak Batman Ninja Batman ve Arena işgali Kahraman Batman Ninja Harley Quinn senin Batman Ninja Takımı kurmak
• Arenada Nightwing Kahraman parçaları için mücadele
• Challenge modunda Blue Beetle karşı çıkmak
• Bölüm 6 ile savaş
• Daha fazla ödül kazanmak ve bağış Liglerde daha fazla parça
• Daha hızlı yükleme süreleriyle daha hızlı savaşlara atla
• Hata düzeltmeleri