LAST DAY ON EARTH SURVİVAL V1.9 BUİLD 388 MEGA HİLELİ MOD APK İNDİR

Hayatta kalma oyunlarını sevenler için güzel bir android oyunudur.Oyunda zombilere karşı savaşıyorsunuz ve hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.Köpeğiniz ve elinizde ki silahınız ile birlikte görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz.Oyunda ki bazı sebeblerden dolayı sizlere last day on earth survival 1.9 build 388 mod apk dosyasını veriyoruz.Aşağıda ki resimden dosyayı indirebilirsiniz.İndirdikten sonra telefonunuza kurunuz ve kurduktan sonra oyuna giriş yapınız.Giriş yaptıktan sonra hile aktif olacaktır.

– Sponsorlu Bağlantılar –

Dünyadaki Son Gün: Survival v1.9 (Mod Apk Parası) Dünyadaki Son Gün, hayatta kalanların tek bir hedefe sahip olduğu bir zombi sağkalım oyunudur: elinizden geldiğince hayatta kalın. Arkadaşlık, sevgi ve merhamet için hiçbir yer kalmadı. Kıyamet geldiğinde, sadece kendinize ve silahınıza güvenebilirsiniz.

Hayatta kalanlar için talimatlar:

Sakinleştirin ve CRAFT! 
Becerilerinizi geliştirin ve zombi yürüyüşçülerine ve diğer oyunculara karşı daha ölümcül silahlar geliştirin. Başlarını yere indir!

BİR SIĞINAK İNŞA ET! 
Hayatınızı ve eşyalarınızı ölü saldırılardan ve diğer kurtulanlardan korumak için güçlü bir temel oluşturun. Esir almak ve onları senden çalmak üzülerek yapmak için zanaat ve yer kapanlar.

HER YERDE GELİYOR! 
Zombilere ve kaynaklarınızı çalmak isteyen diğer oyunculara karşı yalnızsınız. Bu acımasız kıyamet sonrası dünyayı hakim ve kontrol edin. Avla yada avlan.

SURVIVAL ARAÇLARINIZI SEÇİN! 
Kişisel zombi sağkalım aracınızı oluşturmak için çok yararlı şeyler bulabilirsiniz. Ölü ordularını ve kıyamet sonrası manzaraları gezerek bir Chopper’a binme şansını kaçırmayın.

ZORLUKLARIN ÜSTESİNDEN GELMEK! 
Vahşi hayvanlar, açlık, susuzluk ve soğuk, ölü bir ordudan daha hızlı sizi öldürebilir. Hayvanları avlayın ve bir kamp ateşi üzerinde yiyecek hazırlayın, yağmur yakalayıcısıyla suyu toplayın ve malzemeleri almak için diğer oyuncuları öldürün. Gerçek hayatta kalma ruhunu hissedin!

YENİ TERRİTÖRLERİ KEŞFEDİN! 
En değerli kaynakları bulmak ve almak için terk edilmiş askeri sığınaklar ve hayatta kalanların üslerini arayın. El sanatları hayatta kalma araçları ve terk edilmiş şehir kalıntılarına bir gezi yapın. Uzak bölgelere seyahat edebilir ve istediğiniz yere sığınabilirsiniz.

BİR KANADA KATILIN! 
Daha fazla güç, daha fazla fırsat ve bugün ölmeyeceğiniz daha fazla şans ve başka biri. Klanınız ile bölgeleri talep edin ve başkalarının sizin için çalışmasını sağlayın.

DİĞER OYUNCULARLA İLETİŞİM! 
Sohbeti kullan, bilgi, bu dünyada yürüyen ölü ordularla dolu en önemli ikinci kaynaktır.

2027’de, bilinmeyen bir zombi enfeksiyonunun salgını, dünya nüfusunun çoğunu sildi. Hayat insanlardan uzaklaşıyordu ama pandemiler onları doyumsuz yürüyen ölülerin ordularına çeviriyordu. Yalnız kalmak ya da müttefiklerle takım kurmak – kaosla dolu dünyadaki yolunuzu seçen sizsiniz. Hayatta kalmak için yapabileceğiniz her türlü yolu kullanın.

Gerçek zombi kıyamet hoş geldiniz! Dünyadaki Son Gün’de her kararın önemli, her hatanız ölümcül olabilir. Eğer başarısız olursan, tekrar baştan başlamak zorundasın. Doğa bir zombi ya da başka bir oyuncu kadar çabuk bitirmeye çalışacaktır. Müttefikleri seçerken dikkatli olun. Bugün eşiniz sizi ölümden kurtardı ve yarın sizi bir kutu fasulye için arkaya vurabilirler.

Download ve Dünyanın Son Günü keyfini çıkarın – bugün yeni bir ücretsiz zombi hayatta kalma oyunu!