MARVEL AVENGERS ACADEMY V2.8.1 MOD APK İNDİR

Marvel filmlerinden aklınıza gelen tüm kahramanları bu oyun içinde barındırıyor.İstediğin bir kahramanı seç ve savaşmaya başla.Size verdiğimiz MARVEL Avengers Academy mod apk hilesinde ücretsiz alışveriş yapabileceğiniz bir hile vardır.Bu sayede karakterinizin özelliklerini en yüksek seviyeye çıkartabilirsiniz.

1-) AŞAĞIDAKİ RESİME TIKLAYARAK HİLEYİ İNDİRİNİZ.
2-) HİLEYİ TELEFONUNUZA KURUNUZ.
3-) OYUNA GİRİŞ YAPINIZ. HİLE ATKİF OLACAKTIR.

MARVEL Avengers Academy v2.8.1
MARVEL Avengers Academy v2.8.1

Marvel avengers akademi mod APK bir online macera oyunu minikco.game gelen macera evren ve süper kahramanlar koleksiyonu bu game.varies arayışı yoluyla yapılabilir ve karakterlerden bazı yumruk satırları bu oyun daha gelişmiş ve oynanabilir yapar . yeni güncelleme 1.22.0 MOD APK geldi ve Doktor Garip İçerik Güncellemeleri var.

MARVEL Avengers Akademi MOD APK 2.8.1 Ücretsiz Alışveriş

Q.:MOD Marvel Avengers Akademisi’nin APK’sı başlangıçta yükleniyor ve çöküyor değil mi? 
A.: Bu hata, MOD apk başlangıç ​​dosyalarından dolayı geliyor çünkü başlangıçta oyun çöküyor. Bu yüzden AVENGERS ACADEMY’in yüklenen NORMAL ORİJİNAL APK’sını yükleyebilir ve yükledikten sonra MOD APK’yı yükledikten sonra öğreticiyi tamamlayabilirsiniz. NORMAL GAME.doing bu sorunu giderecektir.

IRON MAN, Hulk, Thor, Kaptan Amerika ve tüm Marvel süper kahramanlar gibi süper kahramanlar ile eğlenmek oldukça eğlencelidir ve onları en iyi yaptıklarını izleyerek onları korkutan ve olayları tamamlayan kostümleri çok eğlencelidir. Örümcek Adamı oyuna bile davet edebilir ve üssünde gezdirebilirsiniz. Şehir kurma gibi bir şehir bina oyunundan çok uzaktır.Macera, Marvel Avengers’ımızın MOD APK’sı olan oyunumuza ne dersiniz? Akademi iyi oynayacaksın.

AYNI FUTURAMA DENEME DÖNGÜ MOD (GAME LIKE AVENGERS ACADEMY)

Bu oyun hakkında onlar inanılmaz bir ünlü ses onlar Colton Haynes sahip bazı size Thor olarak oynadığı kırmızı oklar olarak biliyor olabilir ve o eşi Priyanka Chopra olarak Bayan Marple dave Franco olarak Kiernan Shipka Örümcek Kadın Alexandra Daddario eşlik ediyor Demir adam asap kaya gibi falcon bella thorne kaplan gibia brie olarak siyah dul ve john cena olarak daha iyi tutmak kediler daha fazla bir oyun sordu gerçekten çok daha kolay oynadığı oyun muhtemelen daha iyi android üzerinde çalış. gerçekten eğlenceli olan en iyi bölüm, birbirinize karşı güçlerinizi test edeceğinizde olduğu gibi standart Pokemon’u koyduğunuz gibi ben tam olarak ne düşündüğünüzü tam olarak aldığınızı düşünüyorum, karakterinizi daha iyi almak için aldığınız karakter tam olarak ne istediğinizi Bir beceri geliştirme bir Avengers Akademisi oyunundan geldi.

Neler Yeni: v 2.8.1 
• Sınırlı süreli Kozmik Cataclysm olayı başlıyor! 
• Savaş Ronan ve galaksiler arası ordusu! 
• Mar-Vell, Noh-Varr, Hyperion ve daha fazlasının kilidini açın!