MERGE PLANE CLİCK & IDLE TYCOON V1.4.2 MEGA HİLELİ MOD APK İNDİR

Uçak yapmak ve onları uçurmak isteyenler için harika bir oyun.Sizlere verilen parçalar ile istediğiniz şekilde ve tarzda uçak yapıyorsunuz ve bu uçakları uçuruyorsunuz.Tabi ki oyun içerisin de sizlerin ihtiyacı olan mega hileler mevcuttur.Aşağıda ki resime tıklayarak hileyi indirebilirsiniz.

1-) AŞAĞIDAKİ RESİME TIKLAYARAK HİLEYİ İNDİRİNİZ.
2-) HİLEYİ TELEFONUNUZA KURUNUZ.
3-) OYUNA GİRİŞ YAPINIZ. HİLE AKTİF OLACAKTIR.

Havayolu Birleştirme & Geliştirin! 
Hiç bir kaptan olmak istediniz mi? Hiç hava devi olmak istedin mi? Kendi otopark önlüğünüzü ve hava hattınızı kontrol edin. 
Uçakları satın alın, birleştirin ve yönetin, böylece para kazanmak için onları uçurabilirsiniz! 
Havayolu imparatorluğuna bugün başla!
Birleştirme Düzlemi İndir – Tıkla ve Boşta Tycoon APK v1.4.0. Uçakları birleştirme ve bir uçak takımı inşa etme .. Düzeni Birleştir – Tıkla ve Boşta Tycoon Simülasyon Oyunları kategorisinde yayınlanmıştır ve Merger Games tarafından geliştirilmiştir. 
Web sitemizdeki ortalama puan 5,5 üzerinden 5 yıldızdır. Ayrıca, kullanıcılarımıza uygulama hakkında iyi bir fikre sahip olabilmeleri için web sitemizdeki Merge Plane – Click & Idle Tycoon için yorumunuzu bırakabilirsiniz. Birleştirme Düzeni hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız – Tıkla ve Boşta Tünel’i tıklayın, daha fazla bilgi için Birleşme Oyunları destek merkezini ziyaret edebilirsiniz. 4.7 ortalama kullanıcı sayısı 36221 kullanıcı oyu dikkate alınarak hesaplanmıştır. 

Uygulamaya oy verildi:

  • 1 yıldız tarafından 670 kullanıcı
  • 228 kullanıcı tarafından 2 yıldız
  • 1395 kullanıcı tarafından 3 yıldız
  • 2668 kullanıcı tarafından 4 yıldız
  • 31260 kullanıcı tarafından 5 yıldız

Bu uygulama en az 500.000 kez indirildi, ancak indirme sayısı 1.000.000 kadar yüksek olabilir. Birleştirme Düzeni İndir – Cihazınız için Simülasyon Oyunları kategorisinden ücretsiz bir uygulamaya ihtiyacınız varsa ve bu uygulamayı yüklemek için Android 4.1 sürümüne veya daha yüksek bir sürüme ihtiyacınız olacaksa, Tıkla ve Boşta Tycoon APK’sini tıklayın . 
Bu uygulama Ağustos 07, 2018 tarihinde yayınlandı ve o zamandan beri MI9.COM’da mevcut. Mevcut sürüm 1.4.0 ve şimdi platformumuzdan 1.000.000’den fazla kez indirildi. APK’yı indirin ve en sevdiğiniz Dosya yöneticisini kullanarak açın ve dosya adına dokunarak yükleyin.