MY CAFE RECİPES & STORİES SINIRSIZ PARA HİLELİ MOD APK İNDİR

Kafeteryanıza gelen müşterilerinize istedikleri yiyeceği veya da içeceği elinizden geldiği kadar hızlı bir şekilde vermeye çalışıyorsunuz.Aynı zamanda da onların hikayelerini dinliyorsunuz.Size verdiğimiz My Cafe Recipes & Stories android oyun club hilesinde sınırsız para hilesi mevcuttur.İstediğiniz yemeği istediğiniz fiyata yapabilirsiniz.

My Cafe Recipes & Stories
My Cafe Recipes & Stories

Benim Kafeterya Tarifler ve Hikayeler MOD APK, Melsoft Games gelen rahat bir restoran tabanlı Android oyunudur. Bu simulasyon oyununda, farklı yemek tarifleri ve farklı tariflerle müşterilerinizi beslemek zorundasınız. Bu yüzden bu oyun Cafe Tarifler ve Hikayeler olarak adlandırılıyor. Sadece kafe ya da restoran değil, bu oyun müşterilerin geldiği RPG oyunlarının küçük bir tadı var ve onlar sadece onların açlıklarını doldurmakla kalmıyor aynı zamanda onların hikayelerinden bahsediyorlar ve onlar için en iyi olanı seçmenizi istiyorlar. Siz ve müşterileriniz arasındaki küçük görüşmeler ve onunla birçok hikaye oluşturabilirsiniz.

Benim Cafe Tarifler ve Hikayeler MOD APK Sınırsız Para 2018.8

Oyun, ödüllendirici hikayeler ve görevler ile özgün ve eşsiz konsepti ile çok iyi hissettiriyor. Nihai restoran yemek oyunu için neşeli grafikler var. Yemeklerin fiyatlarını arttırmak veya azaltmak sizin elinizde olup, bu da doğrudan gelirinizi etkileyecektir. Fiyatlar yeşil renkte olduğunda yeşilden kırmızıya yükselirse fiyat değişir, bu da müşterilerin seveceği ve tekrar gelme ihtimalinin yüksek olduğu anlamına gelir. ve eğer kırmızıysa, müşteriler fiyatlar hakkında haykırır ve sadece az sayıda müşteri görürsünüz.

AI kontrollü garsonların kafanızda çalıştığı bu sevimli ve şirin bir restoran görmek harika. Kafeinizi zenginleştirin ve restoranınızı maksimum yeteneklerine kadar genişletin.Yeni tarifleri kilitleyin ve seviye attığınızda yapacak çok şeyiniz olacak. Sınırsız Para için Kolay MOD APK yeni öğeleri ve tarifleri kilidini ve daha fazla yükseltme size anında destek verecektir.