MY HOSPİTAL V1.1.71 MOD APK İNDİR

Hastane de görev yapıyorsunuz ve gelen hastaları tedavi ediyorsunuz.Oyun da kendi tıp merkezinizi tasarlayabilirsiniz.Doktor ofisleri, hasta yerleri ve daha bir çok yeri kendiniz oluşturabilirsiniz.Size verdiğimiz My Hospital mod apk dosyasını aşağıda ki resimden indirip kurunuz.Kurduktan sonra oyuna giriş yapınız ve hile aktif hale gelecektir.Oyunda sınırsız paranız olacaktır.

 

Dünyanın en sağlıklı oyunu !Android için benim Hastane v1.1.71 Mod apk .

Hastanemdeki en tuhaf ve en komik hastalıklar ile yolunuzu iyileştirin – kendi tıp merkezinizi tasarladığınız, yönetdiğiniz ve sürdürdüğünüz en son simülasyon oyunu !

Elixirs oluşturun, kendi tıbbi bitkilerinizi toplayın ve hasat edin ve yardımınıza ihtiyaç duyan yüzlerce hasta için kürler üretin. Panacea kurallarının ve her tedavinin parmaklarınızın ucunda olduğu bir dünya!

H HASTANIZI OLUŞTUR

Kendi hastanenizi kurun ve yönetin. Doktor ofisleri, teşhis odaları, tedavi merkezi ve laboratuvarları oluşturun. Hastanenizi genişletin ve yükseltin ve arkadaşlarınızla paylaşın!

UN BENZERSIZ CURES OLUŞTUR

İyileştirme özellikleri olan çiftlik ve hasat bitkileri, 80’den fazla komik hastalığı tedavi etmek için düzinelerce iksir üretir ve şurupları karıştırır. Acı bir boğaz rahatsızlığı, donmuş eller veya daha ince akciğerler olsun, tedaviyi bulacağınızdan emin olabilirsiniz! Her seviye ile yeni çareler, tedavi odaları ve yeni koşulların kilidini açın ve eğlenceli zorlukları tamamlayın!

H HASTANIZI DEKORATIN

Hastalarınızın evde hissetmelerini sağlamak için sağlık merkezinizin her alanını özelleştirin. Seçim yapmak için tonlarca süslemeniz var ve nihayet bir resim kadar güzel görünmesini sağladığınızda, arkadaşlarınızın önünde gösterin!

FR ARKADAŞLARLA OYNA

Dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınızın Hastanelerine erişmek için Facebook hesabınıza bağlanın. Satın al, tedaviler sat ve diğer hastane yöneticileriyle rekabet et. Google Play Oyunlar ve Facebook üzerinden başarılarınızdan bahsedin.

Lütfen My Hospital’ın indirip oynayabileceğini unutmayın. Bununla birlikte, bazı oyun içi öğeler mevcuttur ve gerçek parayla satın alınabilir.

Şimdi Yeni Güncelleme nedir ve 5 Elmas al!

Bu sürümle deneyiminizi geliştirmek için birçok ayar ve düzeltme sunuyoruz.