PES 2018 V2.3.2 MOD APK İNDİR

Sahip olduğunuz takım ile isteğiniz transferi yapabilir ve kendi liginizi oluşturabilirsiniz.Bu lig de başarılı olabilmek için ve takımınızı hızlı bir şekilde yükseltebilmek için sizlere verdiğimiz PES 2018 V2.3.2 mod apk hilesini indiriniz ve kurunuz.

  • AŞAĞIDA Kİ RESİME TIKLAYARAK HİLEYİ İNDİRİNİZ.
  • HİLEYİ TELEFONUNUZA KURUNUZ
  • OYUNA GİRİŞ YAPINIZ.

PES 2018 V2.3.2

PES 2018 APK PRO EVOLUTION SOCCER APK MOD Android’e geldi ama hala beta aşamasında ve oyun deposunda Unreleased sürümü olarak görebilirsiniz. Bu oyun henüz tüm dünya için mevcut değil demektir.Resmin için beklemek zorundayız ama Andropalace üzerinde kolayca Pes 18 APK alabilirsiniz.

Pro Evolution Futbol 2018 pes 2018 APK Android MOD 2.3.2

Bugün PRO EVOLUTION SOCCER 2018 APK’sını gözden geçireceğim Şimdi bu oyunu doğrudan mağazadan indirdim ve durmadan çalıyordum. Şampiyonlar Ligi için lig ve AFC için diğer pek çok modla birlikte yolunuza çıkın ama oyuna odaklanacağım çünkü bunun en önemli şey olduğuna inanıyorum. Oyunu oynamaya başladığınızda gerçek dokunma sistemiyle başlayalım. Genel tecrübeye katkıda bulunan küçük küçük detayları fark edersiniz. Sahadaki her oyuncuya aslında farklı bir şekilde topu veya bu tür hücumda olduğu gibi sahada top gibi eğer gol atmasını beklemeyen sıkı bir pozisyondaysa.

Bedava İndir Pes 2018 APK MOD Android

İyi ki, bu sistemin yarattığı deneyimin genel deneyimden çok daha çok daha iyi olduğunu düşünüyorum. Geçen yılın FIFA’sını geçen hassas geçişi ve bu yılın PES’ini gerçekten çok seviyorum. Geçmeden önce dikkat etmelisiniz ki, zaman aşımının ne zaman ve ne zaman geçip geçmediğini bilmek zorundasınız ve zamanlama ve geçişte ustalaştığınızda ve bu ödüllendirici gol kalecileri oluşturacaktır. Kaleci Pro Evolution Soccer’da hiç kimseyi sevmedim Her zaman hissettiğim seriler bir zayıflıktı, ancak bu PES 2017’nin kalecilerin gerçekten çok zor olduğuna gerçekten şaşırdım.

Pro Evolution Soccer 2018 Android için Android, FIFA MOBILE 2017’den daha iyi bir yoldur çünkü neden oynamayı öğrendiğimi öğrendim, Barcelona ile oynuyordum ve uyuyamıyorum, dağınıklığa odaklanmaya devam ettim. oyunun tekniklerini öğrenmeye başlıyorsunuz gerçekten takdir etmeye başladığınızı anlamaya başladığınızda yavaşlamanın bu oyun için neden daha iyi olduğunu anlıyorsunuz, bu yüzden neden bir kez bu oyunu oynamaya başladığınızı anlıyorsunuz ama genel olarak çok daha iyi bir oyun ve bu oyunun hızı artık sadece daha fazla gerçek.

AYRICA LÜTFEN LÜTFEN FUTBOL FUTBOLU 2018 MOD PARA

Grafikler Anahtar Model, oyuncuların yüz ifadeleri, oyuncuların nasıl hareket ettikleriyle ilgili küçük el hareketlerinin kendisini gerçekten inanılmaz ve sadece gerçek olduğunu hissettiriyor. PES Pro Evolution Soccer 2017 Android çok daha iyi bir oyun. Bu oyunu ne kadar iyi oynadığımızı ve nihayet bu oyunu ve 10’dan 9’unu vermemizi takdir etmek için oynamalıyız.

PES2018’deki Yenilikler APK: – 
Yenilenen lisanslar 
– Ekip, oyuncu ve yönetici verileri 2017-18 sezonunun başlangıcına uyacak şekilde güncellenecektir. 
– Bazı oyuncuların portreleri fotoğraflara dönüşecek. 
Yeni özellikler eklendi 
– Arkadaşlarınızı kaydedin ve onlara karşı çevrimiçi maçlar oynayın. 
Eşleşmeler için büyük geliştirmeler 
– Klasik kontrolleri kullanarak eğiticileri oynayın. 
– Maçlar sırasında yöneticinin Taktikleri saldırgan ve defansif arasında değiştirin. 
– Dengeye uygun ayarlamalar. 
– Eşleşme ekranında (HUD) güncellemeler.