POCKET MORTYS V2.5.1 PARA HİLELİ MOD APK İNDİR

Oyunda bulunduğunuz dünya içerisinde size verilen görevleri tamamlamak ve herkesden önce sizin başarılı olmanız gerekiyor.Sizlere verdiğimiz pocket mortys v2.5.1 android oyun club hilesinde sınırsız para hilesi vardır.

1-) AŞAĞIDAKİ RESİME TIKLAYARAK HİLEYİ İNDİRİNİZ.
2-) HİLEYİ TELEFONUNUZA KURUNUZ.
3-) OYUNA GİRİŞ YAPINIZ. HİLE AKTİF OLACAKTIR.

Pocket Mortys MOD APK [yetişkin yüzmek] oyunlar tarafından bir RPG mobil oyun. Rick ve Morty, belki de duyduğun popüler bir televizyon programı. Bu oyunun herkesin en sevdiği Pokemon oyununun bir geri dönüşü olduğunu gerçekten çok beğendim. Morty’s’i Pokemon ile birleştirebilirsiniz. Orada bir sihir de var çok mortys var daha fazla neden toplamak daha kolay var. Bu oyun, Pocket Mortys PS ve MOD APK ücretsiz sınırsız para ve schmeckles alırsınız.

Cep Mortys MOD APK Sınırsız Para 2.5.1

Mortys’inizi, daha fazla seviye yükselterek bir araya getirerek cep mortys’inizde seviyelendirebilirsiniz. Ayrıca, eğer oyundan eşya alırsanız ve mortys toplamaktan sıkılırsanız yan görevlere devam ederseniz, ayrıca işçiliği de yapabilirsiniz. Bu oyun harika olan epik müzik var. Oyun tuğla konseyi beslemek ve portal oyununa geri dönmektir. Bu yüzden eve geri dönebilirsiniz ama ilk olarak mortysleri toplamanız gerekiyor, çünkü bazı partileri gerçek parayla satın almanız gerekiyorsa oyun içi satın alma işlemi ile ilgili hoşunuza gitmiyor.

Şakalar yerine para ve bazen oyun biraz fazla olabilir ama genel olarak harika bir oyun. Zanaat seviyesini yükselt ve Rick ve Morty evreninde destansı maceraya devam et. Basit ama berbat kontroller ve oyun zamanı arasındaki epik diyaloglar, zaman ayırmaya değer.