RACİNG LİMİTS V1.0.9 SINIRSIZ PARA HİLELİ MOD APK İNDİR

Araba sürme oyunlarını sevenler için güzel bir android araba oyunu.Oyunda sahip olduğunuz araba ile yol da düzgünce arabayı sürmek ve önünüzde ki araçları sollayarak puan elde etmek.Racing limits sınırsız para mod apk dosyasını sizlere veriyoruz.Aşağıda ki resimden hileyi indirip telefonunuza kurunuz.Oyuna giriş yaptıktan sonra hile aktif olacaktır.

Yarış Limitleri v1.0.7 Mod Apk Para , sonsuz arcade tipi yarış oyunlarının mobil standartlarını tanımlar. Hem şehir hem de karayolu trafiğinde yarış ve sollama araçlarına dayanan bu oyun, yarış modunun 5 eğlenceli modunu içeriyor: taşıyıcı modu, sonsuz mod, karşı mod, serbest mod ve çok oyunculu mod. Tek yönlü ve iki yönlü trafik arasında seçim yapabilir ve “Sabah”, “Gün Batımı” ve “Gece” olmak üzere üç farklı dönem arasından seçim yapabilirsiniz.

Yarış Limitleri’nde sınır yoktur, ancak sadece yarış yetenekleriniz! Bu yüzden olabildiğince hızlı sürün, keskin sollama yapın, gerçek hayatta yapamadığınız şeyleri yapın ve nihayet sınırlarınıza koşun.

ÖZELLİKLER:

-REALTIME MULTIPLAYER: Çok oyunculu modda arkadaşlarınızla veya dünyanın dört bir yanından diğer yardımcılarla yarışabilirsiniz. Bu oyun, mobil cihazlarda en iyi gerçek zamanlı çok oyunculu yarışları hayata geçiriyor.

-ÇOKLU KAMERA AÇISI: 4 kamera açısı vardır. Helikopter, geri, başlık ve kokpit. Sürüş yapmayı seçebileceğiniz tüm araçlar, mümkün olan en iyi kokpit kamera deneyimini sunmak için yüksek kaliteli iç mekanlara da sahiptir.

-SENSENSEL VE ​​KOLAY KONTROLLER: Yarış Limitleri sizin için çok eğlenceli bir hale getirmeniz için çok kolay ve hassas oyun kontrollerine sahiptir.

-FİZİK VERME: Yarış Limitindeki tüm arabalar gerçekçi güç, tork ve vites oranlarına sahiptir. Hızlanma süreci ve en yüksek hızlar tam bir simülasyona dayanır. Araç ağırlığı, vites oranları, motor gücü ve tork oranları dikkate alınmıştır.

-ÇOK YÜKSEK AYRILMIŞ ARAÇLARIN ARKASI: Yüksek seviyede grafik detayı olan araçların çoğu sürmenizi bekliyor! Yarış Limitleri’nde bulunan otomobillerin grafik detayları, kategorisinin en iyileridir.

-TUNINGS VE YÜKSELTME: Aracınızı vites oranlarını, sürüş yüksekliğini ve tekerlek kamber açılarını değiştirerek özelleştirebilirsiniz. Daha iyi performans için motorunuzu, frenlerinizi ve kullanımınızı iyileştirebilirsiniz. Seçebileceğiniz birkaç gövde ve jant renkleri de mevcuttur.

-REALİSTİK GRAFİKLER: Yarış Limitleri çok yüksek detaylarda ve gerçekçi grafiklerde çok sayıda optimizasyon sunuyor.

RACE OLAYLARI: Yarış Limitleri oynarken asla sıkılmayacaksınız. Çok sayıda taşıyıcı modu seviyesi, 3 yarış pisti, 3 günlük zaman aralığı ve 5 farklı oyun modu var.

-LANGUAGES: Yarış Limitleri’nde şu anda altı dil destekleniyor ve daha birçoğu henüz gelecekteki sürümlerde bulunmuyor.