ROLLERCOASTER TYCOON TOUCH V2.3.1 PARA HİLELİ MOD APK İNDİR

Oyunun resimlerinden de gördüğünüz gibi bir lunapark içerisinde oyunumuz geçiyor.Lunapark içerisine isterseniz yeni içerikler ekleyebiliyorsunuz yada eski yerleştirdiğiniz eğlence nesnelerini oradan kaldırabiliyorsunuz.Oyun oynamak açısından gerçekten çok zevkli.Sizlere verdiğimiz RollerCoaster Tycoon Touch v2.3.1 para hileli apk sayesinde ise oyun içerisinde daha farklı oyun aletlerini satın alarak lunaparkınızı daha çok genişletebilir ve daha çok paralar kazanabileceksiniz.

1-) HİLEYİ AŞAĞIDAKİ İNDİRME LİNKLERİNDEN İNDİRİNİZ.

2-) HİLEYİ TELEFONUNUZA KURUNUZ.

3-) OYUNA GİRİŞ YAPINIZ. HİLE AKTİF OLACAKTIR.

MOD APK + DATA OLARAK İNDİRMEK İSTEYENLER AŞAĞIDAKİ İNDİRME LİNKİNE TIKLASIN !!!

RollerCoaster Tycoon Touch MOD APK, Android’de nihayet mevcut ve yumuşak bir lansman ile sadece Kanada mağazalarında ve Hollanda’da kullanılabilir. Birkaç hafta önce bize inanılmaz Roller Coaster Tycoon klasikleri getiren aynı geliştirici Atari’den RTC Touch. Onun RTC TOUCH MOD IAP ile ücretsiz bir oyun APK sen sonsuza kadar tüm paketleri satın alabilirsiniz böylece sonsuz para erişim hakkına sahip olacak. Harika 3D tasarım içinde en soğuk durma tezahüratları, izleme, izleme ve paylaşma bu eğlenceli veya basit olmamıştı.

Fantazi durağınızı ortaya çıkarmak için gömlekleri, arabaları, geliştirmeleri ve daha fazlasını içeren açık kart paketleri. Finish misyonlar ve yapılarınızı güncellemek için daha fazla kart güvenli, senin peeps iyimser ve durmak için karlı tutmak! Yaratıcı, dokunmatik kontrol peçete üreticisi, astarları kolayca çizmenize ve içgüdüsel yol ve yapı durumuyla birleşmenize olanak tanır, Tycoon yaratıcılığınızı hızlı bir şekilde iletmeye başlayabilirsiniz. Hayalinizdeki duruşunuz duruyor!

Roller Coaster Tycoon Dokunmatik aka RTC TOUCH MDO APK, önceki bölümlerin tüm olumlu özelliklerini özümsemiş ve orijinal fikir ve bulguları edinmiş Atari’nin simülasyon oyun parkının geliştirilmesinin bir sonraki aşamasıdır. Gerçekten muhteşem 3D grafikler, harika oyun fırsatları, seçenekler, tematik alanlar, sayısız cazibe merkezleri ve çok daha fazlası, yüksek kaliteli ve iyi tasarlanmış oyunların tüm hayranlarını memnun edecektir.