SANDBOX STRATEGY & TACTİCS V1.0.35 KİLİTLER AÇIK MOD APK İNDİR

Strateji oyunu olup, diğer devletlere karşı savaşıyorsunuz.Oyuna başlarken istediğiniz bir devleti seçiyorsunuz ve o devletin askeri gücü ile diğer devletlere karşı savaş açıyorsunuz.Google play üzerinden yaklaşık 100 bin indirmeyi aşmış olup eğlenceli bir oyundur.Sizlere verdiğimiz sandbox strategy tactics v1.0.35 android oyun club hilesini indirdiğinizde oyun içerisinde bulunan kilitli tüm nesneler açılacaktır.

1-) HİLEYİ AŞAĞIDAKİ İNDİRME LİNKLERİNDEN İNDİRİNİZ.

2-) HİLEYİ TELEFONUNUZA KURUNUZ.

3-) OYUNA GİRİŞ YAPINIZ. HİLE AKTİF OLACAKTIR..

Sandbox, Strateji ve Taktiklerimizin: Dünya Savaşı’nın sınırsız devamıdır. Tarihsel kısıtlamalardan vazgeçtik ve görevinizi aldatıcı bir şekilde basitleştiren sınırlar getirdik – herhangi bir Avrupa ordusunun emrini alıp 2. Dünya Savaşı’nda zafere taşıdık.

Çağın gerçek siyasetini yeniden yaratabilirsiniz – ya da değil. Mesela, Büyük Britanya olarak, Almanya’yı ezmek için SSCB ile yan yana olabilirsiniz – ya da tarihi ittifakları etkisizleştirebilir ve Amerika’yı Avrupa’yı fethetmeye yönlendirebilirsiniz.
Gerilla hareketleri, iniş operasyonları ve gönüllü geri çağırma gibi rastlantısal olaylar sonsuz tekrarlanabilirliği ve her oyun oturumunun eşsizliğini sağlayacaktır. Kendi tarihini yapacaksın!

WW2: Sandbox. Strateji ve Taktikler – savaş geliyor!

• 950’den fazla bölge ile Avrupa ve Asya’nın doğru haritaları

• 4 tip gemi: Battleship, Cruiser, Submarine, Destroyer

• 39 oynanabilir ülke

• Piyade, uçak, topçu ve zırhlı araç kullanacak mısınız? Düşmanı dizlerine nasıl getireceğini sen seç!

• Kaynakları fethedilen topraklardan nasıl geçireceğinize siz karar verirsiniz: ordunuzu büyütecek veya Ar-Ge’yi güçlendirecek misiniz?