SCORE! HERO V1.77 PARA HİLELİ MOD APK İNDİR

Sahip olduğunuz futbol takımı ile oyun içerisinde taktikler yaparak veya da futbolcu transfer ederek diğer rakiplerinizi yenerek sıralamalar da öne çıkabilirsiniz.Sizlere verdiğimiz Score! Hero v1.76 android oyun club hilesinde para hilesi mevcuttur.Oyun içerisinden istediğiniz futbolcuyu istediğiniz fiyatla alabilirsiniz.

1-) AŞAĞIDAKİ RESİME TIKLAYARAK HİLEYİ İNDİRİNİZ.
2-) HİLEYİ TELEFONUNUZA KURUNUZ.
3-) OYUNA GİRİŞ YAPINIZ. HİLE AKTİF OLACAKTIR.

Gol! Kahraman MOD APK tek hedefin bu hedefi vurmak olduğu bir futbol Android oyunu. Temelde tam bir futbol oyunu değil çünkü oyuncuları kontrol etmeyeceksin çünkü farklı bir futbol oyunu türü ve onunla birlikte ücretsiz Yeni güncelleme sezon 23 ve ayrıca Sınırsız Para ile MOD APK.

Gol! Kahraman MOD APK 1,76 Sınırsız Para Yıldız Unlocked

Oyun mağazasında çok fazla futbol oyunu var ama Puan! Kahraman MOD APK, farklı bir oyun, bağımlılık hedef sistemi ve haritayı tırmanmak için seviyeleri olduğu için farklı farklı.its.in Bu oyun oyuncuları oyun oynuyorlar ve sadece topa vurmak için oyuncuya topu geçmek için kaydırmanız gerekiyor .bu kadar. Oynanmak zevk için çok sayıda seviyeleri ile 3D grafiklerde.

Topları oyunculara aktarmak için kaydırmanız gerekir. Düşman oyuncusu topa vurursa başarısız olur ve tekrar denemeniz gerekir. Bu, otomatik olarak yeniden doldurulabilen enerji sistemidir veya daha hızlı doldurmak için nakit kullanmanız gerekir. MOD APK Skor Kahraman çok para ile doludur bu yüzden all.graphics enerji sistemi ile hiçbir sorun yoktur ve ciddi bir tam futbol oyunu için arıyorsanız, sizin için değil, ancak stratejik gerekiyorsa oyun şimdi benzersizdir futbol oyunlarında oyun sonra sizin için.

Oyunda toplam 420 seviye bulunuyor ve güncellemelerde daha fazlası var. Sezon 22 ile yeni güncelleme geldi ve enjoy.cut sahnelerinin yeni seviyeleri var, 3D’deki kutlamalar harika görünüyor. swipe.Even AI çok zekice olmak için çok çalışmak zorunda olacaksınız! kahraman ustası.