SHADOWGUN LEGENDS V0.6.2 MOD APK İNDİR

Grafik açısından oldukça gelişmiş bir oyundur.Oyunda sahip olduğunuz karakter ve takım ile birlikte karşınıza çıkan farklı mekanik robotları ve yaratıkları öldürmeye çalışacaksınız.Sizlere vermiş olduğumuz Shadowgun Legends v0.6.2 android oyun club hilesi ile de oyun içerisinde hile kullanabileceksiniz.

1-) HİLEYİ AŞAĞIDAKİ İNDİRME LİNKLERİNDEN İNDİRİNİZ.

2-) HİLEYİ TELEFONUNUZA KURUNUZ.

3-) OYUNA GİRİŞ YAPINIZ. HİLE AKTİF OLACAKTIR.

 

Shadowgun Efsaneleri APK MOD Android 0.6.2
Herhangi bir cihaz üzerinde çalışıyor gibi görünüyor, ancak oldukça düzgün çalışır. Shadowgun Efsaneleri MOD APK ekran görüntüleri ve fragmanları izlerken çok yoğun kaderden ilham olduğunu fark edeceksiniz. ve yağma sisteminin herşeyi nasıl yürüttüğü, kaderden oldukça esinlenmiştir. bununla birlikte, misyonlar ilerledikçe, görevlerin yapılandırıldığı şekilde kaderden çok daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Hikaye görevleri var ve daha sonra CO-OP Görevleri var. Suç misyonları XP’deki az miktarda Şöhret ve daha sonra hikaye misyonları sizin için büyük miktarda XP ve şöhreti biliyor ve şöhret para kazanmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca, merkezdeki her bir birey için ne sakin görevler istiyorsunuz gibi. görevi kabul et, tamamla ve para kazan. onun bir online FPS RPG Android Oyunu bu yana Shadowgun Efsaneleri Sınırsız Para MOD APK imkansız bir şeydir.

Shadowgun Efsaneleri MOD APK İndir
Oynanış, modern dövüşten biraz esinlenmiş gibi görünüyor. Otomatik çekim var, böylece çekim düğmesine dokunarak endişelenmenize gerek yok. Sadece düşmanlara nişan al ve silahların otomatik olarak ateş olacak. Grafikler üst çentik lanetlenmiş ve gerçekçi bir oyun oynuyormuş gibi hissediyor. gölgeler ve yıkım etkileri her şeyi öldürür. Bunu Modern savaş serisi ile karşılaştırırsanız, yanlış yapıyorsunuz demektir. Halen beta sürümünde olduğundan hiçbir UİSS yoktur, ancak bu yakında eklenebilir. Oyunda saatler geçirdim ve bu oyun harika görünüyor. Eğer bir FPS sevgilisiysen, bu harika oyunu denemelisin.