SNİPERS VS THİEVES V1.18.21385 MOD APK İNDİR

Siz bir hırsızsınız ve bankaları soyuyorsunuz.Soyduğunuz bankalardan dışarı çıkarak koşarak kaçmaya çalışıyorsunuz.Fakat sizi havadan takip eden sniper grubu var ve  bunlardan kaçmaya çalışacaksınız.Sizlere vereceğimiz Snipers vs Thieves mod apk hilesininde istedğiniz her özellik vardır.

  • AŞAĞIDA Kİ RESİME TIKLAYARAK HİLEYİ İNDİRİNİZ.
  • TELEFONUNUZA KURUNUZ.
  • OYUNA GİRİŞ YAPINIZ. HİLE AKTİF OLACAKTIR.

Snipers vs Thieves v1.18.21385
Snipers vs Thieves v1.18.21385

Sniper vs Thieves MOD APK FPS Clash PlayStack bir simetrik multiplayer oyunudur. Play Store, Multiplayer PVP oyunlarıyla dolu ancak benzersiz çok oyunculu oyunlarda yok. Şimdi denemek için yeni bir şey var. Biz Snipers Versus Thieves var. Çok oyunculu bir PVP Heist oyunu. Yani bir oyuncu bir keskin nişancı dört oyuncu daha hırsızlar. Yapmamız gereken şey, hırsızların kapılarıyla uçup gitmelerini engellemektir. Yapabilecekleriniz sadece keskin nişancı tüfeğinizle ateş etmektir. sen SvT MOD APK ile Sniper Vs Hırsızlar MOD APK var çünkü One hit kill özelliği var. Ayrıca Hırsızlar olarak oynayabilir ve keskin nişancılar kaçmaya çalışın.

Keskin nişancı vs hırsızlar mod APK 1.18.21385

Bankacıdan biraz para almak ister misin? Ya da hırsızların para çalmasını önlemek ister misin? Snipers vs Thieves MOD APK denilen bu mobil çevrimiçi çok oyunculu oyunda hem yapabilirsiniz. Varyasyon miktarı ve benzersiz Multiplayer oyun, bu oyun diğer tüm oyunlardan benzersiz ve bağımlılık yapar. Onun son derece bağımlılık hızlı tempolu bir heist oyunu. Dünyanın her yerinde arkadaşlarınız veya oyuncularınızla oynayabilirsiniz. 4 hırsızdan biri olarak oynayın ve tüm parayla uçmayı deneyin ya da parayı korumak için o 4 hırsızı vurun. Keskin nişancı olmak için hırsızları minibüse gelmek zorunda kalacaksınız. eğer yaparlarsa görevinizde başarısız olacaksınız ve eğer hırsız olarak oynuyorsanız, tüm parayla herhangi bir maliyetle minibüse varmanız gerekecektir.

Hırsızlar olmak keskin nişancı olmaktan çok daha eğlenceli. Tek bir maçta toplamda 3 hırsız ile diğer 3 oyuncuyla oynayacaksınız. keskin nişancıdan saklanacak nesnelerin olacak. Otomobilleri, ağaçları, varilleri ve kutuları saklamak için kullanacaksınız. Neredeyse herhangi bir gizli oyun oynamak gibi hissediyor. Hırsız çetesindeki herhangi bir üye ölürse, o zaman ganimetlerini toplayıp minibüse ulaşma şansına sahip olacaksınız. Eğer tüfeklerin turu kazanması durumunda turun sonunda, yağma paraları onlara bölünecektir. Zorluk, sorun değil, çünkü yetenekli bir oyuncu olmakla ilgili. Onun bir beceri oyunu, daha yüksek yetenekli oyuncu kolayca minibüsle alacaktır. becerilerini geliştirmenin tek yolu oyunu oynayarak.

Ana sayfada herhangi bir tarafı özgürce seçebileceksiniz. Keskin nişancı veya hırsız olmak istediğiniz her şey size bağlı. Keskin nişancılar mağazada bazı maskeleri koymak ve oyuncu doğruluğu ve daha iyi bakış açıları vermek mümkün olacak. Geliştiriciler oyunda daha eğlenceli şeyler koymak ise o zaman oyuncu bu oyunu terk etme olasılığı daha az olacaktır. Hala eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bir oyun. Hızlı çöpçatanlık ve benzersiz oyun bu Snipers vs Thieves MOD APK’sı diğer tüm üst çentikli Multiplayer oyunlarında durmasını sağlayan şeydir.

MOD APK nedir: – 
-Infinite Cephane 
-Instant Kill -Rapid 
Fire 
-No Recoil 
-No Reload -Max 
Doğruluk -Max 
Stabilite -Laser 
Aktif 
-AntiBan