TAP TİTANS 2 V2.9.5 MOD APK İNDİR PARA HİLELİ

Sahip olduğunuz karakter ile savaş alanı içerisinde ki tüm canavarları yok etmek ve en yüksek puana ulaşmak için çalışacaksınız.Sizlere verdiğimiz tap titans 2 android oyun club hilesinde sınırsız para hilesi mevcuttur.Yani oyun içerisinde ki her alışverişi yapabilirsiniz ve karakterinizi en güçlü seviyeye getirebilirsiniz.

1-) AŞAĞIDAKİ RESİME TIKLAYARAK HİLEYİ İNDİRİNİZ.
2-) HİLEYİ TELEFONUNUZA KURUNUZ.
3-) OYUNA GİRİŞ YAPINIZ. HİLE AKTİF OLACAKTIR.

tap titans 2
tap titans 2

Dokunma Titans 2 MOD APK nihayet Android’e ulaştı. Efsanevi bağımlılık yaratan Taptastic Android oyunu Oyun Hive Corporation Titans dokunun ilk devam filmi ve onun layık beklemek bir tür var. Tüm isabet elemanları Titans ile 2 nihayet geldi ama sadece region.but seçim şu anda mevcuttur  Eğer Sınırsız altın sikke ve elmas ile TAP TITANS 2 MOD APK ile kolayca indirebilirsiniz.

Titans 2 MOD APK 2.9.2 Sınırsız Para’ya dokunun

İlk önce hikaye hakkında konuşalım. iyi dokunun Titans 2 MOD APK, biraz tuhaf anlatacak bir hikayesi var. Uzun zaman önce dünya, rakipsiz bir barış ve mülk zamanından zevk aldılar. Karanlığın karaya düşmesiyle birlikte, karanlığın gelip sona ermesi. kimse, bu gölgenin bölgeyi yaşayanlar için ne anlama geldiğinden kaynaklanmadığını bilmiyordu. Günler, karanlığın ve korkunçların derinliklerinde derin bir şeye karışmadan önce geçti, canavar figürler ortaya çıkmaya başladı. Bu varlıklar titans olarak bilinir ve toprağı tahrip etmeye, dünyaya terör ve feat yaymaya başladı. şehirler ve kasabalar acımasız saldırılardan kurtuldu ve hepsi kaybedilseydi. Dünyanın Tek umudu sadece bir efsane içinde yaşıyordu. Her insana umut getiren bir ismin fısıltıları.

Efsane, tıpkı Titans’lar gibi gizemli bir şekilde görünen bir kahramanın konuşmasını yaparak, yollarını geçmeye cesaret eden tüm titansları yok etmek için güçlü bir bıçak kullandı. Korunan insanlar için sadece kılıç ustası olarak biliniyorlardı. Bu cesur savaşçı, devlere karşı durmaya istekli olan yüce kahramanları bir araya getirecekti. Titanlara karşı kampanya. Kılıç ustası ve dünyayı korumak zorundasın.

Oyun basittir sadece saldırmak için titanslara dokunursunuz ve her bir titan için altını alırsınız. Bu altınlarla silahlarınızı yükseltebilir veya partinize katılabilmek için kahramanları arayabilirsiniz. DPS oyunda denilen şeyin bir hasar kısmı. Yükseltme DPS, düşmanlara verilen hasarı artıracaktır. Mümkün olduğu kadar çabuk ol ve kahramanlarını yükselt. Şimdi senin Titans 2 dokunun bir MOD APK var, o zaman Altın sikkeler harcadığınızda paralar aşağı inmek yerine artacak. Eğer Tap Titans 1’i denediyseniz, o zaman bunu kontrol etmelisiniz.

Neler Yeni: v 2.9.2 
Özellikler: 
– Aşama 30k. 
– Ekipman Garantili el sanatları ve İşçiliği Güç Seviyeleri ile işçiliği iyileştirme! 
– Aktif olmayan ilerlemeyi görüntülemek için Hoş Geldiniz Arka paneli. 
– Yeni özel olmayan patron Titan: Snap. 
– Efsanevi Heavenly Strike seti dahil 3 yeni ekipman seti. 
– 5 yeni eserler. 
– Unskilled Altın / Hasar onarımı.