THE SUN ORİGİN V1.3.2 PARA HİLELİ MOD APK İNDİR

Kontrol ettiğiniz karakter ile farklı haritalar da önünüze çıkan düşmanlarınızı yok etmeye çalışıyorsunuz ve bu sayede hayatta kalıyorsunuz.Sizlere verdiğimiz The Sun Origin v1.3.2 para hileli apk ile oyun içerisinde ücretsiz alışveriş yapabileceksiniz.Bu sayede karakterinizi daha da güçlendireceksiniz.

1-) HİLEYİ AŞAĞIDA Kİ RESİME TIKLAYARAK İNDİRİNİZ.

2-) HİLEYİ İNDİRDİKTEN SONRA TELEFONUNUZA KURUNUZ.

3-) OYUNA GİRİŞ YAPINIZ.HİLE AKTİF OLACAKTIR.

Güneş Menşei APK MOD AGaming + bir hayatta kalma Apocalypse temalı çevrimdışı FPS Android oyunu. Bir şey fark ettiyseniz, bu geliştiriciler korku oyunları yapmaya hevesli. Ama şimdi yeni bir şey, modaya uygun bir şey ve daha büyük bir şeye taşındılar. Uzun zamandan beri The Sun Survival oyunu üzerinde çalışıyorlar ve şimdi düzenli güncellemeleri ile sürekli gelişen oyunu nedeniyle gelişimleri gözlerini yakalıyor. Sun Origin APK MOD go.it Premium Premium oyun fazının keyfini çıkarmanın eşsiz bir yoludur. Torbunuzda sınırsız ağırlık ve ayrıca MOD APK size sınırsız para erişimi sağlayacaktır.

Sun Menşe APK MOD Sınırsız Para 1.3.2

Sun Lite Beta MOD APK’nın Hikayesi tüm hayatta kalma oyunları gibi bir şeydir. Yıl 2050, Güneş tam gücünü gösterdi ve gezegenimizde neredeyse her şeyi yok etti. 2012 gibi birçok bilim adamı ve astrolog tarafından tahmin edildi. Tüm bu konferanslar ve toplantılar boşuna gitti. hayatta kalmayla ilgili talimatlar için pek çok insanın umurunda değil. Bu yüzden gezegenimiz metastatik tahribat miktarına ve insanlığın neredeyse yok olmasına neden oluyor. Az sayıda soldan başka, artık yiyecekler buluyor, barınak kuruyor ve diğer kurtulanlarla savaşıyorlar.

İnanılmaz detaylı grafikler, 2k ekranlı telefonlarda bile keyfini çıkarabilirsiniz. Yüksek son kalite birlik tabanlı Android oyunları ve The Sun ile bilinen bu geliştiriciler aynı şeyi sağlıyor. FPS oynanışı, silahlarınızla çekim yapmak veya silahlarınızı veya yağmalarınızı bulmak için doğru zamanda yapılır. Oyun açık dünya gibidir, ama gerçekten o kadar büyük değil. İnsan kampına doğru ilerleyen ve onları yok eden bir silahla başlıyorsunuz.

Gerçekten güzel bir oyun ama bazı önemli sorunlar beta aşaması bitmeden düzeltileceklerini umuyorlar. bazı önemli konular, bazı alanlarda büyük çerçeve damla, buggy ve uzun reklamlar gibi, yakınlaştırma laggy olduğunu, Radyasyon bazen anti-radin kullanılan ve hatta yayılan alan kapalı olsa bile, devam edebilir. Öğeler bazen depolama içinde kaybolur. Sun Origin APK MOD’u büyük bir hayatta kalma oyunu yapmak için gereken birçok iyileştirme.